23.9 °C, 1.8 m/s, 72 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNoskaidros Jelgavas 2022. gada čempionus telpu futbolā
Noskaidros Jelgavas 2022. gada čempionus telpu futbolā
11/10/2022

Lai popularizētu un attīstītu amatieru futbolu Jelgavā un veicinātu Jelgavas iedzīvotāju pievēršanos aktīvam dzīvesveidam, tiek organizēts Jelgavas futbola čempionāts “Ziema 2022”, kurā komandas sacentīsies telpu futbolā formātā 5:5. Komandas pieteikties var līdz 10. novembrim.

Sacensībās drīkst piedalīties vīrieši, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Maksimālais dalībnieku skaits komandas pieteikumā ir 20 futbolisti un piecas oficiālās personas. Komandas sastāvu sacensību laikā nav atļauts mainīt vai papildināt. Komandas pieteikumā var būt ne vairāk kā divi futbolisti, kas 2022. gada vai 2022./2023. gada sezonā bija vai ir pieteikti “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgā vai telpu futbola 1. līgā, vai “Optibet” Latvijas futbola virslīgā, vai “Optibet” Nākotnes līgā. Dalības maksa ir 200 eiro no komandas. Pieteikt dalību var līdz 10. novembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu jaunfutbcentrs@gmail.com.

 

Čempionāts norisināsies no 19. novembra līdz 31. decembrim Zemgales Olimpiskajā centrā. Spēles laiks būs 2×20 minūtes. Spēles formāts 5:5 (vārtsargs un četri laukuma spēlētāji). Par uzvaru spēlē komandai tiks piešķirti trīs punkti, par neizšķirtu – viens punkts, par zaudējumu – nulle punktu. Komandu vietas tiks noteiktas pēc lielākās punktu summas pēc visām spēlēm. Ja divām vai vairākām komandām būs vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņems komanda, kam: labāki rādītāji savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība, iesistie vārti), vairāk uzvaru visās spēlēs, labāka gūto un zaudēto vārtu starpība visās spēlēs, vairāk gūto vārtu visās spēlēs. Ja arī visi šie rādītāji būs vienādi, tad augstākās vietas ieguvējs tiks noskaidrots piecu soda sitienu izspēlē. Komandai, kas izstāsies vai tiks izslēgta no sacensībām, atlikušajās spēlēs tiks ieskaitīti zaudējumi ar 0:3, ja tā nospēlējusi vismaz 50 procentus spēļu. Ja nospēlēts mazāk nekā 50 procenti spēļu, visi spēļu rezultāti tiks anulēti. 1.–3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.

 

Sacensības organizē biedrība “Jaunatnes futbola centrs Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

 

Jelgavas futbola čempionāta “Ziema 2022” nolikums

 

 

Foto: Jelgavas Sporta centrs