10.9 °C, 2.4 m/s, 85.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNoskaidros Latvijas čempionus airēšanā sprintā
Noskaidros Latvijas čempionus airēšanā sprintā
08/09/2020

12. septembrī no pulksten 11 Jelgavā, pie Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas bāzes Pilssalas ielā, notiks Latvijas čempionāts sprintā airēšanā.

Latvijas čempioni airēšanā sprintā tiks noskaidroti vieninieku (1x) un nepāra divnieku (2-) laivu klasēs. Vispirms sportisti ar atsevišķu startu (ar minūtes atstarpi) veiks 500 metru distanci. Otrā distance būs 250 metri, kurā 16 ātrākie airētāji pēc pirmā sacensību etapa startēs vienmīnusa sistēmas dueļos pa divi – pirmais ar sešpadsmito, otrais ar piecpadsmito un tā tālāk, pārējiem šī distance būs jāveic atkal ar atsevišķu startu, cīnoties par vietām, sākot no 17. pozīcijas.

 

Jelgavu čempionātā pārstāvēs 16 sportisti – 10 puišu vieninieki un seši meiteņu vieninieki, informē Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenere Evitas Jaunbauere.

 

Līdzjutēji aicināti just līdz sportistiem, pulcējoties pie upes jaunizveidotajā promenādē. Ieeja – bez maksas.

 

Apmeklētāji aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Agita Puriņa