24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNoskaidroti Jelgavas junioru čempioni skvošā
Noskaidroti Jelgavas junioru čempioni skvošā
28/09/2020

Par Jelgavas čempioniem skvošā junioru vecuma grupā kļuvuši jelgavnieki Augusts Ūbelis un Laura Badūne.

Sacensību organizatore Baiba Lulle stāsta, ka Augusts attaisnoja savu favorīta statusu un pārliecinoši uzvarēja visas spēles, tostarp finālspēli pret citu jelgavnieku Lukasu Kanču, un atkārtoti izcīnīja Jelgavas čempiona titulu. Savukārt, par cīņa par 3. vietu starp rīdzinieku Ralfu Vītolu un jelgavnieci Lauru Badūni ritēja punkts punktā, trīs geimos, visi geimi uzvarēti tikai ar minimālo punktu pārsvaru, divi no tiem taibreikā. “Meitenes U-19 grupā spēlēja kopā ar puišiem, un Laurai izdevās izcīnīt 3. vietu apvienotajā grupā, bet viņa ieguva arī čempiones titulu kā labākā spēlētāja meiteņu U-19 grupā,” skaidro B.Lulle.

Apvienotajā U-13, GU-15 un BU-15 grupā spēcīgākās izrādījās meitenes, kuras sadalīja visu medaļu komplektu. U-15 grupas uzvarētājai Pļaviņu spēlētājai Nikolai Gasperovičai sīvu pretestību izrādīja jelgavniece Sonora Liepa, kurai sudrabs. Trešā – Nikola Krūmiņa no Pļaviņām. Spēcīgākie puiši, kuri pēc vecuma atbilstu U-15 grupai – Lukass Kančs un Ralfs Vītols –, izvēlējās cīnīties ar vecākiem skvošistiem.

Kupli pārstāvētajā U-11 grupā uzvara grupas favorītei Pļaviņu sportistei Anitai Vītolai, sudrabs – jelgavniekam Ričardam Zacepinam, bronza – Agnesei Balčunai no Pļaviņām.

Čempionātā piedalījās 32 spēlētāji no Jelgavas un Pļaviņām. Pērn nopietnu konkurenci izrādīja arī igauņu sportisti, kuriem šogad dalību turnīrā liedza Covid-19 izplatības mazināšanas ierobežojumi.

Jelgavas atklātais čempionāts skvošā turpināsies ar sacensībām vīriešiem 24. oktobrī un sievietēm 25. oktobrī.

Jelgavas čempionātu organizē Jelgavas Skvoša klubs ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” atbalstu. Sacensības atbalsta arī sporta preču zīmols “Oliver” un veikals “BeSport”, SIA “Karameļu darbnīca”, Latvijas Skvoša federācija.

Foto: Jelgavas Skvoša klubs