16.4 °C, 1.9 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti Jelgavas pilsētas sakoptākie objekti
Noskaidroti Jelgavas pilsētas sakoptākie objekti
13/07/2020

13. jūlijā sumināti konkursa “Sakoptākais pilsētvides objekts Jelgavā 2020 uzvarētāji. Šogad Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas par savu lodžijas vai balkona noformējumu, privātmājas teritoriju, sakoptāko daudzdzīvokļu pagalmu vai uzņēmumu saņēma trīsdesmit septiņu objektu saimnieki. Balvas labākajiem pasniedza Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas priekšsēdētājs, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.

Nominācijā “Zaļākais daudzdzīvokļu mājas lodžijas vai balkona noformējums” šogad konkursa uzvarētāji ir Mātera ielas 33-7, Mātera ielas 31-89, Pērnavas ielas 17-7, Puķu ielas 3-52 un Dobeles ielas 13-6 dzīvokļu saimnieki. 

 
Nominācijā Sakoptākā privātmājas teritorija” uzvarētāji ir Sniega ielas 28, Sniega ielas 54, Palu ielas 7, Palu ielas 18, Rogu ceļa 13B, Vangaļu ceļa 5, 2.līnijas 3A, 2.līnijas 3B un Kārļa Praula ielas 3 privātmāju saimnieki.

Veicināšanas balvas saņēma Celtnieku ielas 31, Ķeguma ielas 28, Robežu ielas 21, Romas ielas 80, Spāru ielas 54, Smilšu ielas 49, Sarmas ielas 1, Strautu ceļa 30, Strautu ceļa 38, Zemītes ielas 4 un Zileņu ielas 69 saimnieki.

 

Nominācijā “Sakoptākais daudzdzīvokļu mājas pagalms” vērtēšanas komisija apbalvoja Māras ielas 3, Satiksmes ielas 53, Zvejnieku ielas 15 un Pulkveža Brieža ielas 14 daudzdzīvokļu māju pagalmus.

 

Šogad labākie daudzdzīvokļu namu sētnieki ir Ērika Čabaka, kura apkalpo māju Māras ielā 8; Lilija Babiča, kura apkalpo mājas Raiņa ielā 3, Raiņa ielā 3a un Zemgales prospektā 4, kā arī Marija Rozaščenoka, kuras aprūpē ir māja Rīgas ielā 55.

Nominācijā Sakoptākais uzņēmums” veicināšanas balvas saņēma Ilvas Koškinas privātprakse (Māras iela 1- 40), Alauda nams (Zemgales prospekts 9), DUS “Kool Jelgava 1” (Lietuvas šoseja 2a), Automazgātava “Ehrle” (Rūpniecības iela 20E) un veikals “Baltais” IK “Juro” (Lietuvas šoseja 52).

 

Konkursa uzvarētāji balvās saņēma dāvanu kartes un suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku, bet apbalvoto privātmāju īpašnieki un daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji arī Jelgavas pilsētas karogu. Konkursa uzvarētājiem, kuri nevarēja ierasties uz noslēguma pasākumu, lūgums zvanīt pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

Konkursa galvenie vērtēšanas kritēriji: objekta iekļaušanās pilsētvidē – tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem, žoga caurskatāmība un objekta labiekārtojums.

 

Plašāk par sakoptākajiem pilsētvides objektiem un to saimniekiem lasiet 16. jūlija pašvaldības informatīvajā izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta un apbalvoto personīgais arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē