23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti Jelgavas poliklīnikas “Gada ārsti”
Noskaidroti Jelgavas poliklīnikas “Gada ārsti”
28/01/2020

SIA “Jelgavas poliklīnika” apkopojusi iedzīvotāju aptaujas rezultātus, noskaidrojot “Gada ārstus” poliklīnikā. Nominācijā “Sirdsmāsiņa 2019” uzvarēja procedūru kabineta medmāsa Tatjana Šmeļova, nominācijā “Gada ģimenes ārsts” – Lilija Titova, “Gada ārsts-speciālists” – kardiologs, ehokardiogrāfists Viesturs Liepa, bet “Gada reģistratūras darbinieks” – Šņežana Grina.

Lai novērtētu medicīnas personālu un pateiktu paldies, Jelgavas poliklīnika līdz 10. janvārim aicināja iedzīvotājus balsot par labāko ģimenes ārsta praksi, ārstu speciālistu un reģistratūras darbinieku. SIA “Jelgavas poliklīnika” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne atzīst, ka atsaucība no poliklīnikas klientiem bijusi liela. “Šogad aptaujā uzsvars tika likts uz ārstiem, tāpēc arī lielākais vairums saņemto balsu bija par viņiem. Taču arī balsojums par reģistratūras darbiniekiem tikai pavisam nedaudz atpalika no saņemto balsu skaita par Gada ārstiem,” tā A.Alksne, atzīstot, ka daļa no balsošanas lapiņām bija apsveikuma kartītes ar pateicības vārdiem gan ārstiem, gan reģistratūras darbiniekiem.

 

SIA “Jelgavas poliklīnika” kolektīvs saka paldies visiem balsotājiem par novērtējumu un labajiem vārdiem.

 

Attēlā: “Sirdsmāsiņa” – Tatjana Šmeļova (no kreisās), “Gada ģimenes ārste” – Lilija Titova, SIA “Jelgavas poliklīnika” valdes locekle – Kintija Barloti un “Gada reģistratūras darbiniece” – Sņežana Grina.

 

 

Foto: SIA «Jelgavas poliklīnika»

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē