30.6 °C, 4.3 m/s, 40.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNoskaidroti pilsētas sakoptākie objekti
Noskaidroti pilsētas sakoptākie objekti
22/06/2016

21.jūnijā Pasta salā, Lielajā saulgriežu ielīgošanā tika sumināti konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts 2016” uzvarētāji. Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas pasniedza Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods. 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

21.jūnijā Pasta salā, Lielajā saulgriežu ielīgošanā tika sumināti konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts 2016” uzvarētāji. Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas pasniedza Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.  

Nominācijā „Zaļākais lodžijas vai balkona noformējums” šogad par konkursa uzvarētājiem kļuvuši Māras ielas 8-31, Lielās ielas 5-2, kā arī divus Aspazijas ielas 37 dzīvokļu – 1. un 48. dzīvokļu saimnieki. Speciālbalva pasniegta Lapskalna ielas 6 – 12 dzīvokļa saimniecei, kura iekopusi pie mājas skaistus apstādījumus violetos toņos.
 
Nominācijā „Sakoptākā privātmājas teritorija” par uzvarētājiem atzīti Stadiona ielas 14, Avotu ielas 16, Strautu ceļa 25, Viskaļu ielas 63, Tērvetes ielas 109 un Brīvības bulvāra 2A māju saimnieki. Konkursa laureāti ir Dārza ielas 10, 2.līnijas 13B, 2.līnijas 3A, Dambja ielas 78, Kalnciema ceļa 68 un Strautu ceļa 30 privātmāju saimnieki.
 
Apsekojot pilsētas objektus, vērtēšanas komisija nolēma apbalvot privātmāju saimniekus nominācijā “Sakoptākā iela”. Šajā nominācijā apbalvoti visu savrupnamu īpašnieki Varavīksnes ielā – 1,3,5,7,9 un 11, kā arī Robežu ielas 19., 21. un 22. numura privātmāju saimnieki.

Šogad par labākajām daudzdzīvokļu namu sētniecēm atzītas Ludmila Matone, kura uztur kārtībā teritoriju Satiksmes ielā 17, Ganību ielā 63 un 65, Inita Alute, kuras pārziņā ir teritorija pie mājām Raiņa ielā 26 un Pētera ielā 12, kā arī Marina Devjatņikova, kura uztur kārtību pie mājām Pļavu ielā 1A,6,8,10,12 un14.

Vēl šajā nominācijā tika vērtēti daudzdzīvokļu namu pagalmi, kuru sakopšanā aktīvi iesaistījušies mājas iedzīvotāji. Par paveikto balvas saņēma daudzdzīvokļu namu Svētes ielas 28, Zemgales prospekta 4, Raiņa ielas 26, Kronvalda ielas 3 un Kronvalda ielas 5 dzīvokļu īpašnieki.

Nominācijā „Sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde” par uzvarētāju 2016.gadā kļuvis Jelgavas tehnikums. Konkursa laureāti – divas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes  bērnudārzi “Ķipari” un “Lācītis”.
 
Nominācijā “Sakoptākais tirdzniecības uzņēmums” apbalvots veikals “Zaļā zeme” un veikals “OTTO” Helmaņa ielā 1. Veicināšanas balva – SIA “Artdeko” aizkaru salonam.

Viens no sakoptāko objektu pieteicējiem izlozes kārtībā ieguva arī pārsteiguma balvu – šoreiz tā ir Ieva Gromska.
 
Konkursa uzvarētāji balvās saņēma dāvanu kartes un suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku, bet apbalvotie privātmāju īpašnieki vēl arī Jelgavas pilsētas karogu. Konkursa uzvarētājiem, kuri nevarēja ierasties uz noslēguma pasākumu, lūgums zvanīt pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.
 
Konkursā netika vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē