2.3 °C, 4.2 m/s, 90.2 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneNoslēdzies atbalsta projekts māmiņām, kuras audzina bērnus ar īpašajām vajadzībām
Noslēdzies atbalsta projekts māmiņām, kuras audzina bērnus ar īpašajām vajadzībām
19/12/2023

Ziemassvētku gaisotnē noslēdzies Latvijas Bērnu fonda Jelgavā organizētais projekts “Atklāj un iemīli sevi!”. Projekts norisinājās divus mēnešus, un tā laikā 11 Jelgavas māmiņām, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, tika dota iespēja izrauties no ikdienas rutīnas, veltīt laiku sev, apmeklēt dažādas radošās meistarklases, izglītojošus pasākumus, fiziskās veselības nodarbības, noklausīties lekciju kursu par veselīga dzīvesveida pamatiem, apmeklēt skaistumkopšanas procedūras, kā arī tikties ar iedvesmas cilvēkiem un dzirdēt viņu stāstus.

Projekta mērķis bija dot māmiņām iespēju veltīt nedalītu laiku un uzmanību sev pašām, piedzīvot notikumus, kuros viņas nekad nebija piedalījušās. Iespējams, atklāt savus talantus.

Svinīgajā projekta noslēguma pasākumā piedalījās 11 projekta dalībnieces, Jelgavas uzņēmēji, sadarbības partneri, atbalstītāji un ziedotāji, kas ar savu darbu, atbalstu un ziedojumiem palīdzēja projektu īstenot.

Svinīgo projekta noslēguma pasākumu vadīja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs. Projekta dalībnieces sveica un māmiņas uzmundrināja arī Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Latvijas Bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma pateicās par sniegto atbalstu sadarbības partneriem, atbalstītājiem un ziedotājiem, pasniedzot projekta dalībnieču sarūpētās pateicības dāvanas.

Ar deju priekšnesumu uzstājās bērni no Jelgavas pamatskolas “Valdeka” – attīstības centrs. Ar Ziemassvētku dziesmām uzstājās Jolanta Gulbe Paškeviča un Deniss Paškevičs. Pasākumu neformālo daļu klātesošie viesi un projekta dalībnieces aizvadīja Zaļā Galma Kapellas mūzikas noskaņās.

Pasākuma noslēgumā visi varēja nobaudīt Jelgavas Amatu skolas pagatavoto medus kūku.