15.8 °C, 0.9 m/s, 91.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNoslēdzies konkurss “Riti raiti, valodiņa!”
Noslēdzies konkurss “Riti raiti, valodiņa!”
21/02/2020

20.februārī noslēdzies konkurss “Riti raiti, valodiņa!”. Otrajā konkursa dienā divās vecuma grupās: 5. – 6.klases un  7. – 9.klases, savas prasmes prezentēja 15 skolēni, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda. Konkursā piedalījās skolēni no Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas 4.vidusskolas, Jelgavas 5.vidusskolas, Jelgavas 6.vidusskolas, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas. 

Katrs konkursa dalībnieks deklamēja divus dzejoļus vai prozas sacerējumus, no kuriem viens bija latviešu valodā, bet otrs – dzimtajā valodā, kā arī bez sagatavošanās nolasīja konkursa žūrijai organizatoru piedāvātu – vecumposmam atbilstošu, literāro tekstu.

 

Konkursa dalībniekus vērtēja Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra direktors un režisors Arvīds Matisons, Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos Lilija Stepanova un Sabiedrības integrācijas pārvaldes vadītāja Ilga Antuža.

 

 OTRĀS KONKURSA DIENAS  REZULTĀTI

 

5.– 6.klašu grupā:

 

1. vieta – Ruslans Andoņenko  (Jelgavas 6.vidusskola)

2. vieta – Anastasija Sokolova (Jelgavas 4.sākumskola)

2. vieta – Anna Geraseva  (Jelgavas 5.vidusskola)

3. vieta –  Kristians Ziediņš (Jelgavas 4.vidusskola)

 

7.– 9.klašu grupā:

 

1. vieta – Dmitrijs Komašilo (Jelgavas 5.vidusskola)

2. vieta – Jeļena Jasjuļaņeca  (Jelgavas 4.vidusskola)

2. vieta – Patriks Kokiņš  (Jelgavas 6.vidusskola)

 

Ikviens konkursa dalībnieks saņēma Pateicības rakstu par piedalīšanos daiļlasītāju konkursā “Riti raiti, valodiņa!”, kā arī nelielu motivācijas balvu. Konkursa laureāti tika apbalvoti ar Diplomiem un interesantām grāmatām. Šogad žūrijas komisija piešķīra arī vairākas veicināšanas balvas.

 

Sabiedrības integrācijas pārvalde izsaka pateicību visu izglītības iestāžu vadītājiem, kuru audzēkņi piedalījās konkursā, kā arī pedagogiem, kuri ieguldīja savu darbu un laiku, sagatavojot bērnus dalībai konkursā. Paldies arī vecākiem, kuri sirsnīgi atbalstīja savas atvases gan klātienē, gan attālināti.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta