18 °C, 1.7 m/s, 96.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNoslēdzies pilsētvides svētku noformējuma ideju konkurss
Noslēdzies pilsētvides svētku noformējuma ideju konkurss
03/06/2022

Noslēdzies pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” izsludinātais konkurss “Pilsētvides svētku noformējuma ideju un to realizēšanas tehniskie risinājumi”. Tajā kopumā vērtēšanai saņemti 19 pieteikumi.

Konkursā dalībnieki bija aicināti iesniegt savas idejas pilsētas noformējumam par vairākiem tematiem: “Lieldienas”, “Valsts svētki”, “Jelgavas pilsētas svētki”, “Līgo svētki” un “Ziemassvētki”.

 

Kopumā tika iesniegti deviņpadsmit pieteikumi, kurus izvērtēja konkursa žūrijas komisija. Žūrija gan šoreiz 1. vietas ieguvēju neizvirzīja, tā vietā noteica vienu 2. vietas ieguvēju un trīs 3. vietas ieguvējus.

 

2. vieta saņem SIA “Design Direct” pieteikums “Iemirdzies” par tematu “Jelgavas pilsētas svētki”, bet 3. vieta – SIA “Design Direct” pieteikumam ar ideju “Karogs” par tēmu “Valsts svētki”, SIA “Design Direct” pieteikumam “Ugunskurs” par tēmu “Jelgavas pilsētas svētki” un SIA “br.ook interior architecture” pieteikumam “Puzurs” par tēmu “Jelgavas pilsētas svētki”.

 

Saskaņā ar konkursa nolikumu 2. vietas ieguvējs saņem veicināšanas balvu 300 eiro apmērā, bet 3. vietas ieguvēji veicināšanas balvu 100 eiro apmērā.

 

 

Foto un informācija: iestāde “Pilsētsaimniecība”