20.1 °C, 1.9 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNoslēdzies veselības veicināšanas ideju konkurss
Noslēdzies veselības veicināšanas ideju konkurss
30/05/2022

Noslēdzies Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības veicināšanas ideju konkurss. No septiņiem saņemtajiem konkursa pieteikumiem finansiāls atbalsts piešķirts trim. Jūlijā jelgavnieki varēs piedalīties veselību veicinošās vingrošanas nodarbībās ar džeza dejas elementiem, augustā bērniem vecumā no 7-13 gadiem būs iespēja piedalīties pludmales volejbola nodarbībās un ikviens pilsētas iedzīvotājs varēs piedalīties deju meistarklasēs dažādu dejas speciālistu vadībā.

Veselības veicināšanas ideju konkurss tiek rīkots jau piekto gadu un tā mērķis ir veicināt sabiedrisko līdzdalību un paplašināt veselības veicināšanas aktivitāšu piedāvājumu Jelgavas iedzīvotājiem, sniedzot finansiālu atbalstu veselības veicināšanas pasākumu īstenošanai. Konkursā savu ideju varēja iesniegt ikviens jelgavnieks, kuram ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām. Šogad konkursā saņemti septiņi pieteikumi, no tiem trīs pieteiktās aktivitātes saņems Jelgavas pašvaldības atbalstu 300 eiro apmērā.

 

Viena no atbalstītajām konkursa idejām ir “Veselību veicinošas vingrošanas nodarbības ar džeza dejas elementiem”, kas norisināsies no 5. līdz 28. jūlijam otrdienās un ceturtdienās no pulksten 19.00 līdz 20.00, norises vieta – Ausekļa ielā 12a. Nodarbības pasniegs  sporta deju pasniedzēja Ilona Freimane un tajās uzsvars būs likts uz vingrinājumiem, ko papildinās džeza dejas elementi.

 

Pašvaldības atbalstu saņēmis arī projekts “Pludmales volejbola nodarbības 7-13 gadus veciem bērniem”, ko plānots īstenot divas reizes nedēļā, augustā. Nodarbībās plānots apgūt pludmales volejbola pamatprincipus, veicinot bērnu fizisko veselību un savstarpējo komunikāciju ar vienaudžiem. Nodarbības pasniegs volejbola treneris Lauris Svars. Informācija par nodarbību laikiem un norises vietu tiks izziņota.

 

Veselības veicināšanas ideju konkursā līdzfinansējumu saņems arī ideja “Diena vienās dejās”, kuras ietvaros jelgavniekiem šī gada 20. augustā  būs iespēja piedalīties laikmetīgo deju, kontaktimprovizācijas un stepa aerobikas meistarklasēs. Dejas diena norisināsies pašvaldības iestādē “Kultūra”. Šīs aktivitātes ideju ir iesniegusi horeogrāfe un fizioterapeite Santa Jankovska, bet pasākuma ietvaros nodarbības pasniegs arī citi deju speciālisti. Plašāka informācija par pasākumu tiks izziņota.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē