19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNoslēgusies tilta pamata konstrukciju izbūve Miera ielā
Noslēgusies tilta pamata konstrukciju izbūve Miera ielā
24/09/2019

Būvdarbu ietvaros objektā “Tilta pārbūve pār Platones upi Miera ielā, Jelgavā” noslēgusies tilta pamata konstrukciju izbūve, ir iebetonēta tilta laiduma plātne uz brauktuves ass 0,8m biezumā, plātne ir stiegrota ar parasto (nespriegto) stiegrojumu. Tilta laiduma konstrukcijas plātne tās galos ir balstīta uz krasta balstiem ar elastomēra balstīklām (uz katra balsta paredzētas 6 balstīklas).

Šonedēļ plānots uzsākt divu braukšanas joslu asfaltēšanu pār tiltu un arī tilta pievadu asfaltēšanu, kā arī tiek bruģēta gājēju ietve, minētie darbi notiek Miera ielas labajā pusē virzienā uz Rīgu.

 

Ja laikapstākļi būs labvēlīgi un asfaltēšanas, kā arī tilta slodzes mērījumi tiks paveikti plānotajā laikā, septembra beigās asfaltētajā tilta posmā tiks atjaunota satiksme, gājēju kustība tiks nodrošināta pa jauno ietvi. Tas nozīmē, ka satiksmes plūsma saglabāsies pa vienu joslu Rīgas virzienā un pa vienu joslu uz Jelgavu.

 

Tiklīdz tiks atklāta satiksme pār tilta vienu pusi, tiks demontēts pagaidu ceļš un tilts. Līdz oktobra beigām turpināsies atlikušie būvdarbi.

 

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”