16.2 °C, 2 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNotāru dienās arī Jelgavā piedāvās bezmaksas konsultācijas
Notāru dienās arī Jelgavā piedāvās bezmaksas konsultācijas
20/02/2020

25. un 26. februārī jau 15. reizi norisināsies Notāru dienas, piedāvājot bezmaksas juridiskās konsultācijas zvērinātu notāru birojos visā Latvijā, tajā skaitā Jelgavā. Jautājumus varēs uzdot arī klientu portālā www.latvijasnotars.lv.

Bezmaksas konsultācijas Jelgavā piedāvās četri Zemgales apgabaltiesas zvērināti notāri – Ieva Krūmiņa (Lielajā ielā 22), Daina Andersone (Mātera ielā 23/25), Pēteris Ducmanis (Pasta ielā 45) un Vita Krekle-Muižniece (Pasta ielā 47). Konsultācijas 25. un 26. februārī tiks sniegtas no pulksten 10 līdz 15, bet portālā www.latvijasnotars.lv jautājumus abās dienās varēs uzdot no pulksten 10 līdz 14. Informācija par notāru birojiem un to darba laikiem visā Latvijā, kā arī kontaktinformācija tiešsaistē pieejama ŠEIT. Plānojot konsultāciju, apmeklējumu ieteicams iepriekš pieteikt.

 

Notāru dienu rīkotāji – Latvijas Zvērinātu notāru padome – šogad aicina sabiedrību domāt par bērnu juridisko drošību. Interesenti tiks aicināti izzināt, kas nepieciešams, lai viņu bērni būtu juridiski nodrošināti dažādām situācijām, ko ģimene var piedzīvot, jo sevišķi, ja vecāki šķiras. Tikšanās laikā ar notāriem varēs uzzināt par dokumentiem, kam jābūt bērna juridiskajā albumā, par mantošanas procesa kārtošanu un citiem jautājumiem, kas skar bērnu intereses dažādās dzīves situācijās. Latvijas Zvērinātu notāru padomes komunikācijas vadītāja Liene Krīvena informē, ka bērnu interešu aizstāvība ir šā gada Notāru dienu fokuss, tomēr konsultāciju laikā juridisko pakalpojumu profesionāļi būs gatavi atbildēt uz dažāda veida jautājumiem.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē