-1.8 °C, 4.5 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNoteiks satiksmes ierobežojumus
Noteiks satiksmes ierobežojumus
22/10/2008

Foto: Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors

Sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 90. gadadienas svinībām un bruņoto spēku vienību militāro parādi, Jelgavā 15. novembrī tiks noteikti satiksmes kustības ierobežojumi.

Analizējot 1.novembrī notikušo militārās parādes ģenerālmēģinājumu, satiksmes ierobežojumos izdarītas korekcijas.

15.novembrī satiksmes kustības ierobežojumi noteikti no plkst.11.00 līdz 15.00.
Pilnībā slēgs autotransporta kustību Rīgas ielā no Garozas ielas līdz J.Čakstes bulvārim, Lielajā ielā no J.Čakstes bulvāra līdz Pasta ielai, Uzvaras ielā no Akadēmijas ielas līdz Kr.Barona ielai, Akadēmijas ielā no Zemgales prospekta līdz Lielajai ielai, Raiņa ielā no Pasta ielas līdz J.Čakstes bulvārim, J.Čakstes bulvārī no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai, Katoļu ielā un Driksas ielā.

Lai brīdinātu autotransporta vadītājus par ierobežojumiem, apbraucamo ceļu norādes tiks izvietotas pie Rīgas – Jelgavas apvedceļa apļa (Ozolnieki, Brankas), pie nobrauktuves uz Loka maģistrāli, pie nobrauktuves uz Garozas ielu, Rīgas ielā pirms Loka maģistrāles un pirms Kanciema ceļa, Kalnciema ceļā pirms Rīgas ielas, Dobeles šosejā pirms Atmodas ielas un Lielā ielā pirms Pasta ielas.

No plkst. 11.00 līdz 22.00 luksoforu darbība tiks pārslēgta uz dzelteno mirgojošo režīmu Rīgas ielā, posmā no Loka maģistrāles līdz Izstādes ielai, Lielā ielā no J.Čakstes bulvāra līdz Mātera ielai un Rūpniecības ielā, posmā no Mātera ielas līdz O.Kalpaka ielai.

Autotransportam paredzētas apstāšanās vietas Dobeles ielas abas pusēs, posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai.

Laikā no plkst. 8.00 līdz 23.00 autotransporta kustībai būs slēgta Kr.Barona iela, posmā no Uzvaras ielai līdz Pasta ielai.


Informāciju sagatavoja
Līga Klismeta
Preses sekretāre