20.8 °C, 1.9 m/s, 75.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNotiks forums „Industriālā politika un atbalsts biznesam”
Notiks forums „Industriālā politika un atbalsts biznesam”
13/02/2013

28. februārī Jelgavā notiks ceturtais no Ekonomikas ministrijas organizētajiem reģionālajiem forumiem „Industriālā politika un atbalsts biznesam”. Foruma mērķis ir iepazīstināt komersantus ar Nacionālās industriālās politikas mērķiem un galvenajiem rīcības virzieniem mērķtiecīgām ekonomikas struktūras izmaiņām, kā arī ieskicēt Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda prioritātes.

Foto: Ivars Veiliņš

28.februārī Jelgavā notiks ceturtais no Ekonomikas ministrijas organizētajiem reģionālajiem forumiem „Industriālā politika un atbalsts biznesam”. Foruma mērķis ir iepazīstināt komersantus ar Nacionālās industriālās politikas mērķiem un galvenajiem rīcības virzieniem mērķtiecīgām ekonomikas struktūras izmaiņām, kā arī ieskicēt Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda prioritātes.
 
Forumā piedalīsies ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts  un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
 
Foruma pirmajā daļā dalībniekiem būs iespēja noklausīties ekonomikas ministra D.Pavļuta lekciju par industriālās politikas perspektīvām Latvijā un LTRK valdes priekšsēdētāja J.Endziņa lekciju par ES fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda prioritātēm uzņēmējdarbības attīstībai. Foruma laikā notiks arī diskusija par Zemgales reģiona attīstības perspektīvām industriālās politikas kontekstā nākamajā plānošanas periodā.
 
Foruma otrajā daļā interesenti tiks informēti par aktuālajām uzņēmējdarbības atbalsta programmām. Forumā piedalīsies Latvijas Investīciju attīstības aģentūras, Latvijas Garantiju aģentūras, Hipotēku bankas, riska kapitāla fonda BaltCap, Jelgavas Biznesa Inkubatora, Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas pārstāvji.
 
Forums „Industriālā politika un atbalsts biznesam” notiks 28. februārī plkst. 10.00 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra telpās (Svētes iela 33, Jelgava).
Dalībai forumā lūgums pieteikties elektroniski interneta vietnē http://goo.gl/1TUqR vai Ekonomikas ministrijā (67013240, ).
 
Foruma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Forums tiek organizēts sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona ES informācijas centru.
 
Šī cikla noslēdzošais pasākums – konference „Latvijas ekonomikas attīstības izaicinājumi 2020” notiks šā gada 22. martā Rīgā. 
 
 
Informāciju sagatavoja
Evita Urpena
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr: 67013193;
E-pasts: ;