-6.4 °C, 2.7 m/s, 90 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNotiks grāmatas „Basketbols Jelgavā” prezentācija
Notiks grāmatas „Basketbols Jelgavā” prezentācija
25/11/2008

Sestdien, 6.decembrī, plkst.17:15 Jelgavas sporta hallē notiks grāmatas „Basketbols Jelgavā” prezentācija.

Foto: JSSC

Sestdien, 6.decembrī, plkst.17:15 Jelgavas sporta hallē notiks grāmatas „Basketbols Jelgavā” prezentācija.

Jelgavnieki pamatoti lepojas ar nozīmīgām tradīcijām un panākumiem vairākos sporta veidos. 2004. gadā Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzejā tika izveidota Jelgavas sporta vēstures un godalgu izstāde, kur interesenti varēja aplūkot leģendārā šķēpmetēja Jāņa Lūša, smaiļotāja Aleksandra Avdejeva un daudzu citu izcilu jelgavnieku izcīnītos uzvaras simbolus sacensībās – medaļas, kausus un piemiņas priekšmetus.

Jau vairākus gadus Sporta servisa centrs īsteno projektus – grāmatu izdošanu par tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Jelgavā. No 2005. gada izdotas grāmatas „Vieglatlētika Jelgavas novadā (1904.-2004.)”, „Peldēšanas sports Jelgavā”, „Smaiļošana un kanoe airēšana Jelgavā” un šogad – „Basketbols Jelgavā”. Izdevumu mērķis ir sniegt vēsturisku apskatu nākošajām paaudzēm par attiecīgo sporta veidu vēsturi un attīstību Jelgavā no pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Aizraujošas spēles profesionālajās līgās, amatieru čempionātos un jauniešu azarts skolu sporta zālēs liecina, ka basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem Jelgavā, tāpēc Sporta servisa centrs aicina visus interesentus un basketbola līdzjutējus 6.decembrī uz Jelgavas sporti halli, kur plkst.17:15 notiks grāmatas „Basketbols Jelgavā” prezentācija. Būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātes un veiksmes gadījumā balvā saņemt jauno grāmatu. Savukārt plkst.19:00 atbalstīsim BK „Zemgale” komandu Latvijas basketbola līgas pirmās divīzijas čempionāta spēlē pret „VEF Rīga” vienību.

Informācija sagatavota
Jelgavas Sporta servisa centrā