24.4 °C, 2.5 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNotiks LOK projekta 4.sezonas finālsacensības
Notiks LOK projekta 4.sezonas finālsacensības
14/05/2018

Jelgavā 16.maijā notiks LOK projekta 4.sezonas finālsacensības!

2018.gada 16.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) risināsies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” 4.sezonas finālsacensības. Finālsacensībās četrās klašu grupās dalībnieki sacentīsies dažādās sportiskās aktivitātēs, parādīs zināšanas par Olimpisko kustību, kā arī būs īpaša sacensība pedagogiem. Iespēju startēt projekta finālsacesnībās guvušas divas Jelgavas skolu klases – 5.klašu grupā cīnīsies Jelgavas 4.vidusskolas 5.c klase, bet 6.klašu grupā cīnīsies Jelgavas 4.vidusskolas 6.c klase. Sacensības Jelgavas sporta bāzē sāksies trešdien pulksten 11.00.

 

LOK norāda, ka noslēgumam tuvojas 2017./2018.mācību gads un arī projekta “Sporto visa klase” ceturtā sezona, kurā iesaistījās divsimttrīsdesmit 3., 4., 5. un 6.klases no visas Latvijas, kopumā pulcējot vairāk kā 5200 bērnu. Lai noskaidrotu klases, kuras finālsacensībās pārstāvēs savas izglītības iestādes, projekta gaitā dalībniekiem bija jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības testi, atlases sacensības stafetēs, labais darbs ar moto “Visi kopā mēs to varam!”, kā arī tika vērtētas skolēnu sekmes. Finālsacensībās piedalīsies katras apakšgrupas 1.vietas ieguvējas katrā vecuma grupā.

 

 

Projekts “Sporto visa klase” tiek īstenots, atbilstoši LOK misijai – ar Olimpiskās kustības ideālu un Latvijas sportistu augsto sasniegumu vērtību nostiprināt sporta lomu sabiedrībā, pievēršot un motivējot skolēnus regulārām sporta nodarbībām un ieinteresējot skolēnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kā arī analizējot fizisko aktivitāšu ietekmi uz viņu veselību.

Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA “Sportland”.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: LOK, Sporta servisa centrs