22.5 °C, 4.7 m/s, 58.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaNotiks pasākums par mazo un vidējo uzņēmumu digitālo transformāciju
Notiks pasākums par mazo un vidējo uzņēmumu digitālo transformāciju
08/04/2021

Elektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, kuri strādā ražošanas nozarē – “DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”.

Kā informē pasākuma organizatori, virtuālās tikšanās laikā ar Eiropas un Latvijas ekspertiem, uzņēmējiem varēs saņemt apkopotu informāciju par industrijas 4.0 attīstības un ietekmes tendencēm, Digitālās inovācijas centra atbalsta mehānismiem – finansējumu, pieredzes stāstiem, konkurentspējas celšanu un citiem tematiem.

 

15. aprīļa pasākumā no pulksten 10 līdz 13 tiksies gan augsta līmeņa zinātnieki, gan pieredzējuši uzņēmēji, piemēram, pārstāvji no “FundingBox”, zinātņu doktori no Elektronikas un datorzinātņu institūta un citi. Ikviens no runātājiem dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, uzstājoties ar prezentāciju. Stāsti būs praktiski un ikdienā noderīgi, lai uzņēmējiem būtu skaidri iezīmētas atbalsta iespējas un potenciālie finansējuma iegūšanas avoti, kā arī izpratne par industrijas 4.0 nozīmi šodienas uzņēmējdarbībā. Pasākuma noslēgumā ir plānota paneļdiskusija, kur noskaidrosim, kādi ir “Uzņēmuma izaugsmes ABC”. Ekspertu klātesamība ļaus interesantiem brīvi uzdot savus jautājumus, lai nepastarpināti noskaidrotu sev būtisko. 

 

Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināts reģistrēties ir ikviens uzņēmējs, kuram ir interese attīstīties. Pasākuma reģistrācijas forma pieejama ŠEIT, bet pasākuma programma atrodama ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: Elektronikas un datorzinātņu institūts