14.5 °C, 0.9 m/s, 95.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jelgavā
NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jelgavā
03/04/2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 26.aprīlī no pulksten 10 līdz 16 norisināsies Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.

 

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Jelgavā darba devēji var, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama NVA tīmekļvietnes Jelgavas filiāles sadaļā, un nosūtot to uz e-pastu jelgava@nva.gov.lv vai sazinoties ar NVA Jelgavas filiāles nodarbinātības organizatori Jūliju Lovkovu (tālr. 63026686, mob. 28664379, e-pasts Julija.Lovkova@nva.gov.lv).

 

Darba devēju pieteikumus tiek plānots pieņemt līdz 18.aprīlim, taču jāņem vērā, ka vietu skaits Vakanču gadatirgū ir ierobežots!

 

Vakanču gadatirgu Jelgavā 26.aprīlī NVA rīko sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” ietvaros.

 

Foto: publicitātes

 

Info: Nodarbinātības salsts aģentūrā