16.3 °C, 1.2 m/s, 91.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei
NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei
06/11/2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) filiālēs aicina darba devējus līdz šī gada 15.novembrim pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.

ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros tiek nodarbināti bezdarbnieki ar invaliditāti, bezdarbnieki, kuri bez darba ir vismaz 12 mēnešus, bezdarbnieki vecumā virs 55 gadiem, kā arī bezdarbnieki ar bēgļa vai alternatīvās personas statusu. 

 

Pieteikties subsidēto darbavietu izveidei var komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kurās valsts vai pašvaldības daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopumā pārsniedz 50%, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības, pašnodarbinātās personas, nodibinājumi vai biedrības (izņemot politiskās partijas).

 

Kā darba devējam pieteikties valsts līdzfinansēto darbavietu izveidei?

1. solis:

Jāizdrukā pieteikuma forma, kas pieejama NVA mājaslapas sadaļā “Darba devējiem”“Pasākumi noteiktām personu grupām”.

 

2. solis:

Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.

 

3. solis:

Līdz 2019. gada 15.novembrim aizpildītais pieteikums jāiesniedz klātienē vai jānosūta pa pastu NVA filiālei, kuras administratīvajā teritorijā plānots veidot subsidēto darbavietu. Pieteikumu var nosūtīta arī elektroniski, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

 

Detalizētāka informācija par pasākumu, tā nosacījumiem un dotāciju apmēriem pieejama NVA tīmekļvietnes sadaļā Darba devējiemPasākumi noteiktām personu grupām un NVA filiālēs. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā Kontakti

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra