18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNVA aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai pasākumā “Gada brīvprātīgais 2020”
NVA aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai pasākumā “Gada brīvprātīgais 2020”
05/09/2020

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Latvijas iedzīvotājus un organizācijas aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri no 2019. gada 1. novembra aktīvi darbojas sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības. Pieteikt kandidātus var līdz 28. oktobrim.

Izvirzīt godināšanai brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldības iestāde. Pieteikt kandidātus var līdz 28. oktobrim, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu portālā www.brivpratigie.lv, kur pieejams arī godināšanas nolikums. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikuma saņemšanu.

 

Pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija, kas noteiks, kuri brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji šogad tiks godināti. Viņi tiks paziņoti brīvprātīgo godināšanas ceremonijā “Gada brīvprātīgais 2020”, kas 5. decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, norisināsies Rīgā.

 

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem iedzīvotājiem, organizācijām un pašvaldībām, kas savu laiku ziedoja brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau septīto gadu.

 

Jāpiebilst, ka 2018. gadā Jelgavas pašvaldība NVA rīkotajā Latvijas konkursa “Gada brīvprātīgais 2018” uzvarētāju godināšanā saņēma balvu nominācijā “Brīvprātīgajiem draudzīgākā pašvaldība”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē