15.2 °C, 1 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNVA no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē
NVA no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē
09/06/2020

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē, kas marta vidū tika pārtraukta saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju. Klientu apkalpošana klātienē NVA notiks tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Klientiem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ uz vēlāku laiku tika pārcelti klātienes NVA apmeklējumi, savā NVA filiālē jāierodas atbilstoši klātienes apmeklējumu datumu pārcelšanas grafikam, kas ir pieejams šeitInformāciju par precīzu apmeklējuma laiku klients var arī uzzināt, autorizējoties NVA CV un vakanču portāla sadaļā “Profils” vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80200206.

 

NVA filiālē klientam jāierodas precīzi iepriekšējā pierakstā norādītajā laikā un klientu apkalpošanas telpā jāieiet tikai pēc uzaicinājuma. Savukārt tiem klientiem, kuri būs saņēmuši no NVA ziņu par attālināto apkalpošanu, NVA filiālē klātienē nebūs jāierodas.

 

Klientiem, apmeklējot NVA, jāievēro 2 metru distance, jāizmanto savus mutes un deguna aizsegus, kā arī jāņem līdzi savas personiskās pildspalvas. Cilvēkus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm aicinām atturēties no NVA apmeklējuma.

 

Iesniegumi bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai joprojām tiks pieņemti tikai attālināti!

 

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:

1. solis

Atveriet NVA CV un vakanču portālu;

 

2. solis
Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;

 

3. solis
Izvēlēties iespēju “Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam”;

 

4. solis
Izvēlēties iespēju “Pieteikties bezdarbnieka statusam” un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;

 

5. solis
Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs)IESNIEGUMS bezdarbnieka statusa piešķiršanai

 

6. solis
Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

 

Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra