25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaNVA piedāvā darba devējiem iespēju tiešsaistē uzrunāt IT un finanšu jomas speciālistus
NVA piedāvā darba devējiem iespēju tiešsaistē uzrunāt IT un finanšu jomas speciālistus
12/03/2020

Turpinās darba devēju reģistrācija dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, kas 23. aprīlī no pulksten 11 līdz 15 notiks Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu. Dalība pasākumā ir bez maksas.

“NVA datu bāzē ir ap 800 aktuālo darba piedāvājumu informācijas tehnoloģiju un finanšu speciālistiem, tāpēc šoreiz, organizējot darba devēju un darba meklētāju satikšanos interneta vidē, sniegsim atbalstu tiem darba devējiem, kuri meklē darbiniekus tieši šajās jomās. Aicinu visus darba devējus, kuriem nepieciešami IT vai finanšu profesionāļi, reģistrēties un piedalīties NVA tiešsaistes darba dienā. Tā ir lieliska iespēja, izmantojot vien datoru vai viedtālruni ar interneta pieslēgumu, tikties un veikt darba intervijas e-vidē ar profesionāļiem gan no Latvijas, gan no citām valstīm. Tā ir arī iespēja piesaistīt savam uzņēmumam vai organizācijai mūsu tautiešus, kuri šobrīd strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā. Viņu vidū ir daudz spožu profesionāļu ar vērtīgu darba pieredzi un zināšanām. Izmantojiet šo iespēju,” piedalīties aicina NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne.

 

Lai piedalītos starptautiskajā tiešsaistes darba dienā, darba devējam ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, jāreģistrējas dalībai tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā” ŠEIT, jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma video. Piedalīšanās šajā tiešsaistes pasākumā ir arī iespēja veicināt sava uzņēmuma starptautisko atpazīstamību.

 

Uzreiz pēc reģistrēšanās publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Tiem darba devējiem, kuru profils Eiropas darba dienu platformā jau ir izveidots, dalībai pasākumā jāreģistrējas jau no iepriekš izveidotā konta.

 

Detalizētāku informāciju darba devēji var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes darba dienas “Darbs un karjera Latvijā” Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) koordinatoriem Latvijā: Ilzi Luīzi Mihailovu pa e-pastu IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālruni 67021793 vai Andri Segliņu pa e-pastu Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālrunis 63429422.

 

Tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.  

 

Jāpiebilst, ka iepriekšējā NVA un EURES tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā” norisinājās pagājušā gada 26. septembrī. Pasākuma vietni bija apmeklējuši ap četriem tūkstošiem interesentu no Latvijas un ārvalstīm, tajā bija reģistrējušies un savas vakances publicējuši 70 Latvijas uzņēmumu, piedāvājot kopumā ap 1,5 tūkstošiem brīvo darba vietu.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra