26 °C, 2.5 m/s, 55.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNVA uzsāk sezonas darbu akciju
NVA uzsāk sezonas darbu akciju
30/03/2021

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad rīko akciju Sezonas darbi un aicina darba devējus reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai tuvākajā NVA filiālē. Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas un ik dienu aktualizētas īpašajā  akcijas sadaļā Sezonas darbi NVA mājaslapā. Darba meklētāji šajā sadaļā varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev piemērotāko darba vietu. Gan darba devēju, gan darba meklētāju dalība akcijā ir bez maksas.

“Ik gadu pavasarī lauksaimniecībā, būvniecībā, ceļu būvē, mežsaimniecībā un citās nozarēs darba devēji sāk meklēt darbiniekus sezonas darbiem. Lai veicinātu abpusēji ērtu un ātru sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju saziņu, mēs jau otro gadu rīkojam īpašu akciju – “Sezonas darbi”. Pērn akcijā bija iesaistījušies 112 sezonas darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem 1843 sezonas vakances.  Aicinu arī šogad darba meklētājus aktīvi sekot NVA mājaslapas akcijas sadaļā publicētajiem darba piedāvājumiem un pieteikties piemērotām vakancēm. Savukārt darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, aicinu darba piedāvājumus reģistrēt NVA CV un vakanču portālā vai jebkurā NVA filiālē. Aicinu darba devējus izmantot arī NVA atbalstu piemērotu pretendentu atlasei,” norāda NVA direktore Evita Simsone, papildinot, ka laikā, kad darba tirgū izjūtam Covid-19 pandēmijas negatīvo ietekmi, katrai darba devēju reģistrētai vakancei ir liela vērtība, un daudziem cilvēkiem, kuri ir zaudējuši darbu, iespēja atrast sezonas darbu ir ļoti nozīmīga.

 

NVA mājaslapas sadaļā “Sezonas darbi” jau šobrīd darba devēji piedāvā darba meklētājiem 980 sezonas brīvās darba vietas. Sezonas darba iespējas tiek piedāvātas lauksaimniecībā, būvniecībā, izmitināšanā, tirdzniecībā un citās darbības jomās.

 

Atgādinām, ka NVA reģistrētais bezdarbnieks, strādājot sezonas darbu, var saglabāt bezdarbnieka statusu, ja līdz divām reizēm 12 mēnešu periodā ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas kopumā nepārsniedz 120 dienas.

 

Detalizētāka informācija par NVA akciju “Sezonas darbi” un katras NVA filiāles apkalpošanas teritorijā pieejamās sezonas vakances publicētas ŠEIT

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra