26 °C, 2.5 m/s, 55.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNVO var pieteikties finansējumam sociālās jomas projektu īstenošanai
NVO var pieteikties finansējumam sociālās jomas projektu īstenošanai
26/01/2021

Jau 10 gadus a/s “Latvijas Valsts meži” nevalstisko organizāciju (NVO) sociālo jomu projektu atbalstam novirza 300 000 eiro. Līdz 31. janvārim biedrības un nodibinājumi var iesniegt savus sociālās jomas projektus, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu.

Fonda “Ziedot.lv” komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne informē, ka atbalstam sociālās palīdzības veicināšanai pieejami 300 000 eiro šādās prioritārajās jomās: atbalsts bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām; palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām krīzes situācijās; atbalsts pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam; atbalsts sabiedrības grupu integrācijai.

 

“Esam gandarīti, ka “Latvijas valsts meži” jau desmit gadus atbalsta svarīgas iniciatīvas Latvijā. Tas liecina par stratēģisku un jēgpilnu sociālās atbildības īstenošanu. Šajā gadā atbalsts sabiedrībai ir īpaši būtisks, jo Covid-19 pandēmijas krīzes skarti ir visi Latvijas iedzīvotāji, bet it īpaši sociāli jūtīgo grupu pārstāvji. Ziedot.lv rūpīgi seko līdzi katra projekta ieviešanai, lai ziedotie līdzekļi tiktu izlietoti mērķtiecīgi un nestu labumu visai sabiedrībai,” uzsver “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

 

Projekta maksimālais īstenošanas laiks ir no 2021. gada 1. marta līdz 31. decembrim. Viena organizācija un tās struktūrvienība var iesniegt vienu projekta pieteikumu. Projekta pieteikumu iespējams iesniegt vietnē nvo.ziedot.lv līdz 2021. gada 31. janvārim (ieskaitot).

 

Lai “Latvijas Valsts mežu” ziedojumu sadale un atbalstīto projektu īstenošana būtu maksimāli godīga un caurskatāma, uzņēmums jau kopš 2011. gada to nodevusi profesionāļu rokās. Sociālajā jomā sadarbības memorands noslēgts ar uzticamiem savas jomas pārzinātājiem – nodibinājumu “Ziedot.lv”, Latvijas Bērnu fondu un Latvijas Samariešu apvienību, kas organizē konkursa norisi un uzrauga ziedojuma izlietojumu. Jāpiebilst, ka “Latvijas Valsts meži” atbalsta arī “Ziedot.lv”, Latvijas Bērnu fonda un Latvijas Samariešu apvienību prioritāro sociālās palīdzības mērķprogrammu projektus.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē