23.2 °C, 4.7 m/s, 57.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsOktobrī startēs Jelgavas čempionāts basketbolā
Oktobrī startēs Jelgavas čempionāts basketbolā
05/10/2022

Lai popularizētu un attīstītu amatieru basketbolu Jelgavā, paaugstinātu sportisko meistarību un fizisko sagatavotību un veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās un regulārās sporta nodarbībās, oktobrī startēs 2022. gada Jelgavas čempionāts basketbolā. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz 6. oktobrim.

Komandas pieteikums (atrodams ziņas beigās) līdz 6. oktobra pulksten 23.59 jāiesūta pa e-pastiem info@bkjelgava.lv un d.bluma@hotmail.com, tādējādi apliecinot komandas gatavību startēt sacensībās un pildīt nolikumā noteiktās saistības. Maksimālais dalībnieku skaits komandas pieteikumā – 16 spēlētāji, kuri dzimuši 2006. gadā vai ir vecāki. Komandas sastāvu sacensību laikā nav atļauts mainīt vai papildināt. Komandas pieteikumā var būt ne vairāk kā viens spēlētājs, kas 2022./2023. gada sezonā piedalās “Ramirent” nacionālās basketbola līgas čempionātā, ja sacensību galvenajai sekretārei iesniegta spēlētāja pārstāvētā kluba/komandas rakstveida atļauja. Jelgavas čempionātā nevar piedalīties spēlētāji, kuri pieteikti dalībai FIBA, Latvijas–Igaunijas basketbola līgai vai kādas citas valsts augstākajā līgā. Dalības maksa ir 200 eiro no komandas.

 

Jelgavas čempionāts sāksies 15. oktobrī un ilgs līdz decembrim. Spēles notiks saskaņā ar Jelgavas čempionāta nolikumu un FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem un godīgas spēles (fair-play) principiem, kā arī ar FIBA oficiālajām noteikumu izmaiņām, interpretācijām un papildinājumiem.

 

Pirmās vietas ieguvēji kļūs par 2022. gada Jelgavas čempioniem basketbolā un tiks apbalvoti ar medaļām un kausu, savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.

 

Sacensības organizē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar biedrību “Basketbola klubs “Jelgava””.

 

Jelgavas 2022. gada basketbola čempionāta nolikums

Komandas pieteikums

Komandas vārdiskais pieteikums

 

 

Foto: Jelgava.lv