18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiOlimpiskajā skrējēju dienā Jelgavā piedalījās vairāk nekā 1200 skrējēju
Olimpiskajā skrējēju dienā Jelgavā piedalījās vairāk nekā 1200 skrējēju
16/05/2006

Skrējienā piedalījās vairāk nekā 1200 dažāda vecuma skriešanas entuziastu. Jaunākais skrējiena dalībnieks bija dzimis 2004.gadā, savukārt vecākā dalībniece – 1931.gadā.

Astoņās skolu grupās distanci veica ap 1026 skrējēju. Aktīvākā skola – Jelgavas 4.vidusskola (355 dalībnieki) saņēma „Samsung” dāvāto balvu – krāsu printeri un Sporta servisa centra naudas balvu sporta inventāra iegādei. Naudas balva jauna sporta inventāra iegādei tika dāvāta arī Jelgavas 5.vidusskolai (305 dalībnieki) un Jelgavas 2.pamatskolai (117 dalībnieki). Skrējienā piedalījās dalībnieki ne tikai no Jelgavas pilsētas, bet arī no Jelgavas rajona skolām – Vircavas, Svētes, Kalnciema, Staļģenes un Garozas. Savu meistarību distancē demonstrēja Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi, studējošā jaunatne no Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Tehniskās koledžas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, kā arī skrējēji no Olaines un Tukuma.
Jelgavas sporta klubu konkurencē aktīvākie izrādās peldētāji (JSPS), smaiļotāji un kanoisti („KC”), kā arī atlēti („Apolons”).
Visi skrējiena dalībnieki saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu sertifikātu. Pirmie 30 finišējušie dalībnieki katrā grupā savā īpašumā ieguva ģenerālsponsora dāvātos T-kreklus ar Olimpiskās Skrējēju dienas simboliku.
Skrējēji tautas klasē un meistarības grupā startēja vienlaikus. Distanci finišēja ap 174 dalībnieku. Zemgales Olimpiskā centra dāvāto piemiņas balvas saņēma 1.vietas ieguvēja Viktorija Prošenko (Jelgavas 5. vidusskola), 2.vietas ieguvēja Ilona Atāla (Vakara maiņu vidusskola), 3.vietas ieguvēja Dace Kovaļevska (Jelgavas 4.vidusskola). Savukārt, vīriešu konkurencē vietu sadalījums sekojošs: 1.vieta Oskaram Golmeistaram no Olaines, 2.vieta Andrejam Makluham (Jelgavas 1.ģimnāzija), 3.vieta Denisam Gorohovam (Jelgavas 6.vidusskola).

Informācija sagatavota Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektorā