26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsOlimpiskajā vienībā iekļauti trīs Jelgavas sportisti
Olimpiskajā vienībā iekļauti trīs Jelgavas sportisti
07/06/2022

Latvijas Olimpiskās vienības Konsultatīvā padome apstiprinājusi atbalstāmos sportistus “Zelta”, “Sudraba” un “Bronzas” sastāvos 2022./2023. gada sezonai. Sarakstā iekļauti arī trīs Jelgavas sportisti.

Latvijas Olimpiskajā vienībā šobrīd iekļauti 82 sportisti 10 sporta veidos. Bet vēl ir vairākas piešķirtas vietas, kas šobrīd vēl nav aizpildītas – bobslejā, daiļslidošanā un šorttrekā sporta veidu federācijas atlikušos Olimpiskās vienības dalībniekus nosauks, sākoties sacensību sezonai.

 

Olimpiskajā vienībā šobrīd iekļauti arī trīs Jelgavas sportisti. “Zelta” sastāvā iekļauts SK “Zemgale” šorttrekists Pekinas olimpisko spēļu dalībnieks Reinis Bērziņš (attēlā), savukārt “Bronzas” sastāvā iekļauti divi Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekisti Patrīcija Elizabete Sniķere un Linards Reinis Laizāns.

 

Latvijas Olimpiskā komiteja sportistiem sniegs atbalstu sporta medicīnas, atjaunošanās un rehabilitācijas jomā, savukārt, sacensību un treniņu darba finansējumu atlēti caur sporta veidu federācijām saņems no Latvijas Olimpiskās komitejas.

 

Foto: Sporta servisa centrs