23.2 °C, 2.9 m/s, 76.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiOlimpiskās dienas zīmējumu konkurss
Olimpiskās dienas zīmējumu konkurss
02/10/2018

Septembra vidū Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar vietējām pašvaldībām organizēja “Olimpiskā diena 2018” aktivitātes. Šī gada tēma – “Iepazīsti tenisu!” un devīze “Teniss vieno!”

Paralēli sportiskām nodarbēm, bērni un jaunieši varēja piedalītes vairākos radošojos konkursos par tēmu “Mana tenisa zvaigzne!” Tā zīmējumu konkursam Jelgavā tika iesniegti 16 autora darbi, kas līdz septembra beigām bija apskatāmi izstādē Jelgavas sporta hallē. Pēc balsošanas rezultātu apkopošas zināms, ka par šī gada labāko Jelgavas pilsētas darbu izvēlēts Jelgavas 1.internātpamatskolas – attīstības centra 3.klases audzēknes Megijas Erdmanes zīmējums, kas tiks sūtīts LOK žūrijai tālākai vērtēšanai.

 

Jelgavas Sporta servisa centra aicinājumam – iesaistīties zīmējuma konkursa balsošanā – atsaucās daudz jelgavnieku un kopskaitā tika saņemti 463 derīgi balsojumi. Lielāko balsu skaitu (134 balsis) saņēma Megijas Erdmanes zīmējums, otrs veiksmīgākais ar 122 balsīm Jelgavas 2.internātpamatskolas 6.klases skolnieces Anastasijas Kirovas darbs, bet 3.vietā ar 80 balsīm Jelgavas 2.internātpamatskolas 5.klases audzēknes Alīnas Ziemeles zīmējums.

 

Par labāko zīmējumu pirmskolas izglītības iesniegto zīmējumu vidū tika atzīts PPI “Zīļuks” audzēknes Lauras Kristālas darbiņš.

 

Godalgoto vietu autori tiks apbalvoti ar vērtīgām pārsteigumu balvām, bet visi pārēji izstādes dalībnieki saņems pateicības (balvas zīmējumu autoriem tiks nogādātas attiecīgajās mācību iestādēs).

 

1.vieta – Megija Erdmane 

 

2.vieta – Anastasija Kirova 

 

3.vieta – Alīna Ziemele 

 

Pirmskolas izglītības iestāde “Zīļuks” Laura Kristāla

 

Uzziņai

 

Zīmējumu konkursā piedalījās pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni (līdz 6. klasei ieskaitot). Visi Jelgavas izstādē redzamie darbi tika veidoti uz A4 formāta lapas un atbilda konkursa tēmai – “Mana tenisa zvaigzne”. Pēc darbu izvērtēšanas izglītības iestādēs, jelgavnieku vērtējumam nodoti labākie darbi. 

 

LOK visu radošu konkursu uzvarētājus noteiks 2018.gada 17.oktobrī. 

 

“Olimpiskā diena 2018” radošos konkursus organizē Latvijas Olimpiskā komiteja. Konkursus atbalsta Jelgavas Sporta servisa centrs un pilsētas izglītības iestādes. 

 

Informācija: Sporta servisa centrs