23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsOlimpisko spēļu kvalifikācijai gatavojas Sanktpēterburgā
Olimpisko spēļu kvalifikācijai gatavojas Sanktpēterburgā
10/02/2020

Nedēļas nogalē aizvadīts 3×3 basketbola Vienotās līgas otrais posms.  Tajā sudraba godalgas izcīnīja Jelgavas sportista Edgara Krūmiņa pārstāvētā komanda “Riga Ghetto”.

Vienotajā līgā pavisam būs pieci posmi, un visos posmos startē vienas un tās pašas komandas – pavisam 12. Turnīra kopvērtējuma uzvarētāji iegūs tiesības startēt vienā Pasaules tūres posmā, bet otrās vietas ieguvēji – vienā “Challanger” posmā, kas ir rangu zemākas sacensības.

 

“Riga Ghetto” otrajā posmā aizvadīja piecas spēles, finālā ar 16:20 piekāpjoties komandai “Inanomo” no Krievijas un izcīnot 2. vietu posmā. “Mums dalība Vienotajā līgā ir gatavošanās olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram. Kopš decembra strādājam pie fiziskās sagatavotības, un tagad nepieciešama spēļu prakse, lai atrastu komandas spēles stilu un labāk saspēlētos,” stāsta E.Krūmiņš. Pirmajā posmā komanda “Riga Ghetto” izcīnīja 5. vietu, un pēc aizvadītiem diviem posmiem turnīra kopvērtējumā ieņem 2. vietu.

 

Šajā turnīrā startē vēl viena Latvijas komanda – “Ventspils Ghetto” ar diviem BK “Jelgava/LLU” spēlētājiem Armandu Seņkānu un Armandu Ginteru sastāvā. “Otrais posms nebija tik veiksmīgs kā pirmais. Pirmo spēli pret Maskavas “Inanomo” uzvarējām, bet diemžēl Nīderlandes komandai zaudējām par vienu punktu. Mūsu apakšgrupā katrai komandai bija pa vienai uzvarai un vienam zaudējumam, un, lai tiktu ārā no grupas, tika ņemta vērā gūto punktu summa. Mums bija mazrezultatīvas spēles, un pietrūka četru punktu, lai izkļūtu no grupas,” stāsta A.Ginters. Komanda “Ventspils Ghetto” otrajā posmā izcīnīja 10. vietu, bet pirmajā posmā izcīnītā 3. vieta turnīra kopvērtējumā komandu ierindo 7. pozīcijā.

 

Jāpiebilst, ka otrajā posmā nepiedalījās A.Seņkāns, jo ir guvis savainojumu, bet ārsti sola, ka uz trešo posmu viņš būs ierindā. Trešais posms notiks no 21. līdz 24. februārim.

 

 

Foto: Facebook.com/AndisKārkliņš