23.9 °C, 1.5 m/s, 49.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiOrientēšanās sacensības „Metālam pa pēdām”
Orientēšanās sacensības „Metālam pa pēdām”
02/09/2014

6.septembrī, Metāla svētku ietvaros, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ikvienu aicina piedalīties orientēšanās sacensībās „Metālam pa pēdām". Sacensību laikā dalībniekiem būs jāapmeklē vairāki ar metālu un tūrismu saistīti pilsētvides elementi Jelgavas centrālajā daļā un jāizpilda dažādi uzdevumi.

Foto: JRTC arhīvs

6.septembrī, Metāla svētku ietvaros, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ikvienu aicina piedalīties orientēšanās sacensībās „Metālam pa pēdām”. Sacensību laikā dalībniekiem būs jāapmeklē vairāki ar metālu un tūrismu saistīti pilsētvides elementi Jelgavas centrālajā daļā un jāizpilda dažādi uzdevumi.

Sacensībām aicinātas pieteikties kājāmgājēju komandas (2-5 cilvēki). Katrai komandai būs jāizpilda sacensību darba uzdevumu lapa – jāatrod vairāki kontrolpunkti pilsētā un katrā no tiem jāveic asprātīgi, atjautīgi uzdevumi. Orientēšanās sacensības būs lielisks veids, kā pavadīt dienu ģimenes un draugu lokā, izbaudīt sacensību garu, iepazīt Jelgavu un apmeklēt Metāla svētkus.

Sacensību starts un finišs notiks JRTC informatīvajā teltī Raiņa parkā. Reģistrēšanās sacensībām notiks no pulksten 11 līdz 11.25, bet komandu startam paredzētais laiks būs no pulksten 11.05 līdz 11.30. Sacensību vēlākais finiša laiks būs pulksten 13.30, kad tiks pieņemtas komandu izpildītās sacensību darba lapas. Veiksmīgāko komandu apbalvošana notiks sacensību dienā Raiņa parkā uz skatuves pulksten 14.45. Dalības maksa sacensībās katrai komandai neatkarīgi no dalībnieku skaita – 5 EUR.

Uzvarētāji orientēšanās sacensībās tiks noteikti piecās nominācijās: „Gudrie lido” (komanda, kura ir izpildījusi pareizi visus sacensību uzdevumus un tos iesniegusi ātrāk par citām komandām), „Skrien kā vējš” (komanda ar ātrāko finiša laiku), „Kas lēni nāk, tas labi nāk” (komanda ar vēlāko finiša laiku), „Gudrās pūces” (komanda, ar visprecīzāk izpildītajiem uzdevumiem un savākto lielāko punktu skaitu, bet ne ātrāko finiša laiku), „Fotogrāfa sapnis” (organizatoru simpātija, komanda ar oriģinālāko vizuālo noformējumu).

Sacensībām iespējams pieteikties līdz 5.septembra pulksten 17. Pieteikt komandu sacensībām var pa e-pastu , norādot “Pieteikšanās orientēšanās sacensībām”, pa telefonu 63005447 vai personīgi, ierodoties Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Sacensībām varēs pieteikties arī pasākuma dienā, 6.septembrī, JRTC informatīvajā teltī, Raiņa parkā no pulksten 11 līdz 11.25. Piesakot komandu sacensībām, jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārdi un uzvārdi, kontaktpersonas e-pasts un mobilā tālruņa numurs.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit.

 
Informācija sagatavota
JRTC