1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsOtrajā fināla spēlē – uzvara
Otrajā fināla spēlē – uzvara
29/03/2024

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” uzbrucēja Ričarda Bernharda vārtu guvums palīdz komandai izcīnīt uzvaru otrajā “Optibet” Baltijas līgas fināla spēlē 1:0 (0:0; 1:0; 0:0) pret “Mogo/LSPA” un izlīdzina sērijas rezultātu – 1:1.

Otrajā fināla spēlē nevarēja piedalīties “Zemgale/LBTU” vadošais aizsargs Mārtiņš Porejs, kurš guva traumu un viņam sezona ir noslēgusies. Traumu guva arī pirmais vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs, līdz ar to viņu aizvietoja Rihards Cimermanis.

Jelgavnieku aizsardzības līniju papildināja Edgars Adrians Kazaks un Daniils Andrejevs, kuri pēdējā laikā spēlēja “Zemgale Juniors” sastāvā.

Otrā spēle izskatījās jau pavisam citādāka – pārpildīta ar divcīņām un komanda spēlētāju prasmi nospēlēt bez kļūdām. “Pirmajā spēlē pieļāvām kļūdas un tas maksāja zaudētus vārtus. Šodien centāmies spēlēt bez kļūdām, tomēr līdz galam neizdevās. Tās palīdzēja labot vārtsargs Rihards Cimermanis,” atzīst Jelgavas komandas kapteinis Gatis Gricinskis.

Vienīgos vārtus spēlē otrajā trešdaļā guva uzbrucējs R.Bernhards, kurš pēc Artūra Homjakova piespēles ar trešo mēģinājumu ieraidīja ripu Linarda Feldberga vārtos – 1:0.

Līdz ar to “Zemgale/LBTU” izlīdzināja fināla sērijas rezultātu 1:1 un gatavojas trešajai spēlei, kas notiks 31. martā pulksten 13 izbraukumā “Mogo” ledus hallē Rīgā.