22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiOtrdien – Baltijas kausa izcīņas spēle futbolā
Otrdien – Baltijas kausa izcīņas spēle futbolā
30/05/2016

Jelgava 31. maijā kļūs par mājvietu Latvijas U-21 futbola izlases pirmajai spēlei Baltijas kausa izcīņā, kad Zemgales Olimpiskā centra stadionā tiks uzņemti vienaudži no Lietuvas. Spēles sākuma laiks pulksten 18.

Klikšķināt, lai atvērtu

Jelgava 31. maijā kļūs par mājvietu Latvijas U-21 futbola izlases pirmajai spēlei Baltijas kausa izcīņā, kad Zemgales Olimpiskā centra stadionā tiks uzņemti vienaudži no Lietuvas. Spēles sākuma laiks pulksten 18.

Šī gada Baltijas kausa izcīņā U-21 vecuma izlasēm piedalīsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas futbolisti. Turnīra atklāšanas spēle notika 28. maijā Klaipēdā starp Lietuvu un Igauniju, 31. maijā Jelgavā sekos Latvijas un Lietuvas izlašu cīņa, bet noslēdzošajā mačā 3. jūnijā Vändra pilsētas stadionā Igaunija uzņems Latviju. Paralēli šim turnīram visās trijās Baltijas valstīs notiks arī nacionālo futbola izlašu spēles.

Latvijas U-21 izlases galvenais treneris ir jelgavnieks Dainis Kazakevičs, kurš dalībai Baltijas kausa izcīņā uz valstsvienību izsaucis 22 spēlētājus no astoņiem Latvijas klubiem – FK Jelgava, FK Spartaks Jūrmala, FK Ventspils, BFC Daugavpils, FK Liepāja, Riga FC, Rīgas Futbola skola, FS METTA/Latvijas Universitāte, kā arī no ārvalstu klubiem Itālijā, Polijā un Vācijā. Gaidāmās spēles mājiniekus FK Jelgava izlasē pārstāvēs aizsargi Viktors Litvinskis un Vladislavs Sorokins. Uz valstsvienību izsaukts arī bijušais FK Jelgava spēlētājs Andrejs Kiriļins. Pilns Latvijas U-21 izlases kandidātu saraksts atrodams ŠEIT.

Biļetes uz šo spēli 30. un 31. maijā nopērkamas Zemgales Olimpiskā centra kasēs. Vienas biļetes cena – 4 EUR. Skolēniem, studentiem un pensionāriem biļetes cena būs 2 EUR, bet invalīdiem nodrošināta bezmaksas ieeja uz spēli.

Baltijas kausa izcīņa ir Eiropā vecākais starptautiskais futbola turnīrs, kas notiek reizi divos gados. Sākot ar šo gadu, Baltijas kausa izcīņas spēles gan nacionālajām, gan U-21 izlasēm uzņem visas trīs Baltijas valstis.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā