23.2 °C, 2.4 m/s, 55.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaOtrdien notiks divi tiešsaistes semināri pedagogiem
Otrdien notiks divi tiešsaistes semināri pedagogiem
30/03/2020

Lai sniegtu metodisko atbalstu skolotājiem, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) otrdien, 31. martā, pulksten 14 un 16 organizē nākamos tiešsaistes seminārus “Iedvesmojies no kolēģiem! Kā tiek īstenots attālinātais mācību process?”.

Tiešsaistes semināri tiek rīkoti, lai kopīgi ar kolēģiem, balstoties uz labās prakses piemēriem, iedvesmotos un smeltos idejas no citām izglītības iestādēm. Seminārā varēs iepazīties ar mācību jomu vadītāju un pedagogu pieredzi un ieteikumiem attālinātā mācību procesa organizēšanā un nodrošināšanā.

 

Pulksten 14 pieredzē dalīsies Jelgavas pilsētas sākumskolas jomas vadītājas un pedagogi, bet pulksten 16 – par to kā izdodas attālinātās mācības, stāstīs Jelgavas pilsētas Veselības un fiziskās aktivitātes, Tehnoloģiju, Dabaszinātņu un Valodu jomas vadītāji.

 

Tiešsaistes seminārus varēs vērot ZRKAC Facebook lapā, kā arī www.zrkac.lv būs atrodams baneris, uz kura izklikšķinot tiešsaistes dienā, lietotājs tiks automātiski pāradresēts uz ZRKAC Facebook kontu.

 

Jāpiebilst, ka viens tiešsaistes seminārs jau notika un tā ierakstu var noskatīties ŠEIT.

 

ZRKAC arī turpmāk sniegs vērtīgus padomus attālināta mācību procesa organizēšanā – kā veidot mācību materiālus, kā palīdzēt skolēniem un viņu vecākiem.

 

 

Foto: ZRKAC

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē