22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPabeigti trīs būvju nojaukšanas darbi
Pabeigti trīs būvju nojaukšanas darbi
13/01/2021

Trijos objektos pilsētā noslēgušies ēku nojaukšanas darbi – nojauktas ēkas Zirgu ielā 11 un Filozofu ielā 6A, kā arī garāžas Driksas ielā 2C. Darbi pabeigti pirms noteiktā 9. janvāra beigu termiņa.

Kā informē pašvaldības Īpašumu pārvaldes galvenais speciālists dzīvokļu jautājumos Renārs Urtāns, būves nojauktas decembrī un visos objektos izvesti arī būvgruži: “Būvju vietā atvesta un izlīdzināta melnzeme, un, ņemot vērā laikapstākļus, šobrīd teritorijas klāj sniegs. Jauni būvdarbi teritorijās šobrīd nav paredzēti.”

 

Garāžu nojaukšanu Driksas ielā 2C veica uzņēmums SIA “Logistic”, savukārt palīgēkas demontāžu Filozofu ielā 6A un divstāvu koka ēkas un palīgēku nojaukšanu Zirgu ielā 11 veica SIA “NORFA”. Darbu veicēji izraudzīti veiktā iepirkuma “Ēku nojaukšana trīs objektos Jelgavas pilsētā” rezultātā. Par ēkas Zirgu ielā nojaukšanu Jelgavas dome lēma 2020. gada maija sēdē, savukārt par abu pārējo būvju nojaukšanu lēmums tika pieņemts domes 2020. gada jūlija sēdē, atzīstot, ka būves ir bīstamas un aizliedzot to ekspluatāciju. Kopējā nojaukšanas darbu līgumcena bija 33 034,10 eiro un papildu izmaksas veikto darbu laikā nav radušās, skaidro R.Urtāns.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē