-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPadomi efektīvas NVO vadībai
Padomi efektīvas NVO vadībai
08/11/2008

Zemgales NVO centra padomi efektīvas NVO vadībai:

  • Kādu laiku Zemgales NVO Centrs (ZNVOC) lieto pašu izstrādātas grāmatvedības veidlapas, kuras aicinām izmantot arī Jūsu organizācijās, ieviešot projektus. Skatīt pielikumā saarhivētu vairāku veidlapu apkopojumu “Veidlapas.rar” – veidlapas paredzētas kancelejas un pasta pakalpojumu norakstīšanai konkrēta projekta vajadzībām, maršruta atskaite (degvielai) un sabiedriskā transporta maršruta lapa. Lai nebūtu vajadzības rakstīt norakstīšanas aktus katram projektam atsevišķi, ZNVOC ir konstatējis, ka, līmējot čekus jau uz gatava norakstīšanas akta, tiek ietaupīts laiks un resursi!
  • Otra pēdējā laika atziņa – lai taupītu resursus, ZNVOC aizina izmantot mobilo pakalpojumu sniedzēju biznesa klientu piedāvājumus. ZNVOC pieredze rāda, ka ar Tele2, LMT vai BITE biznesa klienta līgumu ietaupījums mēnesī ir līdz 50%. Biznesa klientiem liela daļa pakalpojumu ir lētāki, ieskaitot arī subsidētos telefonus. Rēķini tiks izrakstīti uz organizāciju, kas nozīmē, ka nebūs vajadzīgi patapinājumu līgumi.

Ja arī jūsu organizācijai ir padomi efektīvai NVO vadībai, rakstiet tos Zemgales NVO Centram: . Tos izsūtīsim gan savā ziņu lapā, gan arī jelgava.lv/nvo sadaļā.