16.5 °C, 0.6 m/s, 86.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPagājušā diennaktī no pilsētas izvesti vairāk nekā 400 kubikmetri sniega
Pagājušā diennaktī no pilsētas izvesti vairāk nekā 400 kubikmetri sniega
19/02/2021

Ziemas dienests no pilsētas turpina izvest sniegu. Vakar pa dienu un pagājušajā naktī izvesti vairāk nekā 400 kubikmetri sniega, bet kopējais šogad izvestā sniega apjoms ir 7730 kubikmetri.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ceturtdien pa dienu un aizvadītajā naktī izvests sniegs no Ausekļa ielas posmā no Blaumaņa ielas līdz Pulkveža Brieža ielai, Rūpniecības ielas un Mātera ielas krustojuma, Raiņa ielas un Driksas ielas – kopā vairāk nekā 400 kubikmetri.

 

Vakar uzsākta un šodien turpinās ledus graušana pašvaldības iebraucamajos ceļos un iekšpagalmu teritorijā Krišjāņa Barona ielā 3, Lielajā ielā 25b un 27a, pašvaldībai piederošajā teritorijā pie Jelgavas autoostas, vietās, kur sablietētais sniegs un ledus traucē transporta kustībai. Vakar iztīrīts arī caurbraucamais ceļš aiz Jelgavas Svētās Annas baznīcas starp Lielo ielu un Krišjāņa Barona ielu.

 

Pašvaldības pārziņā esošās ietves un sabiedriskā transporta pieturvietas ikdienas režīmā tīra sētnieki.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram (POIC) pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Sazinoties ar POIC, iedzīvotāji var informēt arī par citām pamanītām problēmām pilsētvidē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē