22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPagājušajā gadā 20 domes sēdēs pieņemts 301 lēmums
Pagājušajā gadā 20 domes sēdēs pieņemts 301 lēmums
12/01/2021

2020. gadā notikušas 20 Jelgavas pilsētas domes sēdes, tostarp astoņas ārkārtas sēdes. Tajās pieņemts 301 lēmums un izdoti 41 pilsētas saistošie noteikumi, tajā skaitā arī grozījumi esošajos pašvaldības saistošajos noteikumos.

Aizvadītajā gadā Covid-19 pandēmijas apstākļos 11 domes sēdes no 20 ir notikušas attālināti.

 

Visās domes sēdēs pērn piedalījušies seši no 15 Jelgavas pilsētas domes deputātiem: Vilis Ļevčenoks, Inese Bandeniece, Andrejs Garančs, Jurijs Strods, Gunārs Kurlovičs un Lauris Zīverts.

 

Komandējuma, atvaļinājuma vai citu iemeslu dēļ gada laikā vienā domes sēdē nav piedalījies Andris Rāviņš, Andrejs Eihvalds, Ivars Jakovels, Dace Olte un Aigars Rublis. Divās domes sēdēs nav piedalījusies Rita Vectirāne un Mintauts Buškevics, trijās – Roberts Šlegelmilhs, bet četras domes sēdes aizvadītajā gadā ir kavējis deputāts Sergejs Stoļarovs.

 

 

2020. gadā notikušas 43 domes pastāvīgo komiteju sēdes. Desmit Finanšu komitejas sēdēs izskatīts 161 jautājums un pieņemti 19 lēmumi, deviņās Tautsaimniecības attīstības un pilsētvides komitejas sēdēs izskatīts 31 jautājums un pieņemti seši lēmumi, deviņās Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdēs izskatīti 47 jautājumi un pieņemti 12 lēmumi, deviņās Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēdēs izskatīts 41 jautājums un pieņemti pieci lēmumi, bet sešās domes kopīgajās komiteju sēdēs izskatīti 57 jautājumi un pieņemti deviņi lēmumi.

 

 

Infografika: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē