17.2 °C, 1.1 m/s, 78 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPagarina pagalmu labiekārtošanas programmas pieteikšanās termiņu
Pagarina pagalmu labiekārtošanas programmas pieteikšanās termiņu
22/07/2020

13. jūlijā noslēdzās Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansētā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmas otrais pieteikumu iesniegšanas termiņš – tajā saņemti trīs pieteikumi. Līdz ar to šogad pašvaldība divās kārtās projektu realizēšanai piešķīrusi 86 600 eiro no paredzētajiem 100 000 eiro. Neapgūti palikuši 13 400 eiro, un pagalmu labiekārtošanas programmas pieteikumu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 26. augustam.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecības” informē, ka programmas otrajā kārtā pašvaldības līdzfinansējumam pieteikta Raiņa ielas 16. māja, kas ar pašvaldības atbalstu vēlas izbūvēt lietusūdens kanalizācijas sistēmu un atjaunot brauktuves segumu, Lāčplēša ielas 17. māja, kas vēlas atjaunot brauktuves segumu un izbūvēt stāvlaukumu automašīnām, kā arī Māras ielas 4. nams – tā iedzīvotāji iecerējuši atjaunot un labiekārtot piebraucamo ceļu ar stāvlaukumu un izbūvēt jaunu gājēju celiņu nolietotā betona plākšņu ieseguma vietā. Šobrīd notiek visu trīs iesniegto projektu vērtēšana. Kopējā pieprasītā pašvaldības līdzfinansējuma summa šajos tīs projektos ir 64 286 eiro ar PVN.

 

Jāatgādina, ka šā gada pagalmu labiekārtošanas programmas pirmajā kārtā – līdz 11. maijam – saņemti divi pieteikumi. Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība “Dakstiņi” jau ir labiekārtojusi daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Pulkveža Brieža ielā 14 piesaistīto zemesgabalu, izbūvējot stāvlaukumu – ieklājot betona bruģakmeni 64 kvadrātmetru platībā, iesējot zālienu un iestādot košumkrūmus. “Pilsētsaimniecība” norāda, ka kooperatīvā sabiedrība “Dakstiņi” jau iepriekš labiekārtojusi mājas apkārtni, piesaistot pašvaldības līdzfinansējumu, – pagalmā izbūvēts iebraucamais ceļš un atkritumu konteineru laukums. Tāpat pirmajā kārtā tika atbalstīts arī Lielās ielas 8. nama projekts. Dzīvokļu saimnieki iecerējuši izbūvēt lietusūdens kanalizācijas sistēmu un sakārtot stāvlaukumu mājas pagalmā. Pašvaldības līdzfinansējuma pieprasītā summa šajos divos projektos ir 22 289,57 eiro ar PVN.

 

Līdz ar to šobrīd no pašvaldības budžetā paredzētā finansējuma – 100 000 eiro – neapgūti palikuši 13 400 eiro, un pašvaldība nolēmusi pagarināt pieteikumu iesniegšanas termiņu līdz 26. augustam.

 

Ar programmas nolikumu un nepieciešamo dokumentu sarakstu var iepazīties mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv.  Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63084475 vai e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

 

 

 Foto: Raitis Supe

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē