17.2 °C, 3.2 m/s, 76 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPagarina sporta objekta būvniecības uzsākšanas termiņu
Pagarina sporta objekta būvniecības uzsākšanas termiņu
24/07/2020

Jelgavas pilsētas dome ir pagarinājusi biedrības “Futbola klubs Jelgava” sporta objekta – futbola treniņlaukumu, bērnu rotaļu laukuma, āra trenažieru laukuma, sporta halles un tiem nepieciešamās infrastruktūras būvniecības uzsākšanas termiņu līdz 2021.gada 23.jūlijam.

Sporta objekta būvniecība paredzēta uz zemes gabala Kārklu ielā 6, Jelgavā, daļas 53921m2 platībā. Pagarinājuma nepieciešamību biedrība savā iesniegumā pamato ar to, ka saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.4.punktu tika pārtraukti visi sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesi, tajā skaitā treniņi un sacensības, kas atstāja ietekmi uz biedrības “Futbola klubs Jelgava” darbību un finanšu stāvokli.

 

2019.gada 23.jūlijā starp Jelgavas pilsētas domi un biedrību “Futbola klubs Jelgava” noslēgtais līgums “Par apbūves tiesības piešķiršanu zemes gabala daļā Kārklu ielā 6, Jelgavā, kas pieguļ Putnu ielai” paredzēja, ka objekta būvniecība jāuzsāk ne vēlāk kā līdz 2020.gada 23.jūlijam.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē