23.4 °C, 3.6 m/s, 40.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaPagarināta pieteikšanās Jelgavas pilsētas domes balvas konkursam studējošajiem
Pagarināta pieteikšanās Jelgavas pilsētas domes balvas konkursam studējošajiem
27/04/2020

Līdz 5. maijam jaunie doktoranti un maģistranti, kuri veikuši Jelgavas un Zemgales reģiona attīstības zinātniskos pētījumus, aicināti pieteikties Jelgavas pilsētas domes izsludinātajā balvas konkursā. Tā izveidota, lai veicinātu Jelgavas pilsētas un Zemgales reģiona attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni. 

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajiem doktoriem vai maģistrantiem, kuri konkursa pieteikuma iesniegšanas brīdī nav vecāki par 35 gadiem un kuru pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Jelgavas pilsētas vai Zemgales reģiona lauku attīstības zinātniskajos pētījumos, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību laukos, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos.

 

Balvas pretendents iesniedz pieteikumu, pievienojot sekojošus dokumentus: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) nodaļas, LLU Zinātnes padomes vai LLU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora CV. LLU saņem un apkopo konkursam iesniegtos dokumentus, un sadarbībā ar LLMZA sasauc Balvas konkursa komisiju.

 

Konkursa pretendentiem līdz 2020. gada 5. maijam jāiesniedz pieteikums LLU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielajā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis uzziņai – 63005685. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte