19.1 °C, 2.1 m/s, 72.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsPagarināti pabalsti un izziņu derīguma termiņš
Pagarināti pabalsti un izziņu derīguma termiņš
14/05/2020

Valstī līdz 9. jūnijam pagarināta ārkārtējā situācija, tāpēc daudzbērnu ģimenēm, kā arī trūcīgām/maznodrošinātām personām jārēķinās ar atsevišķām izmaiņām sociālo pabalstu un pakalpojumu piešķiršanas kārtībā.

Daudzbērnu ģimenes, kuras mācību gada ietvaros saņem pabalstu bērnu ēdināšanai pirmsskolas izglītības iestādē un, kuru bērns turpinās bērnudārzu apmeklēt arī jūlijā, ēdināšanas pabalstu saņems līdz 31. jūlijam. Vecākiem atsevišķs iesniegums par to Jelgavas sociālo lietu pārvaldē nav jāiesniedz. Ja bērns no daudzbērnu ģimenes vasaras mēnešos maina pirmsskolas izglītības iestādi un vēlas saņemt brīvpusdienas jaunajā bērnudārzā, vecākam par to jāpaziņo JSLP, zvanot pa tālruni 63048914 vai 63007224 vai brīvā formā jāuzraksta iesniegums, kas jāiemet JSLP kastītē “Iesniegumiem” – Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 pie Informācijas kabineta. Ārkārtējās situācijas atcelšanas gadījumā, par ko tiks lemts 9.jūnijā, daudzbērnu ģimenēm, kuru bērni apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādes augustā, pabalsts par bērnu ēdināšanu būs jāpieprasa līdzšinējā kārtībā – ar rakstisku iesniegumu.

 

Garantētā minimālā ienākumu (GMI) līmeņa pabalsts un dzīvokļa pabalsts trūcīgām personām, kurām tas tika piešķirts līdz 30. jūnijam, automātiski tiks piešķirts arī jūlija mēnesī – līdz šā gada 31. jūlijam. Arī izziņas par trūcīgas vai maznodrošinātas personas (ģimenes) statusu derīguma termiņš automātiski tiek pagarināts līdz 31. jūlijam.

 

Tālrunis informācijai: 63048914; 63007224

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs