16.9 °C, 1.6 m/s, 92.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPagarināts darbu iesniegšanas termiņš Ģ.Eliasa balvas konkursam
Pagarināts darbu iesniegšanas termiņš Ģ.Eliasa balvas konkursam
31/03/2020

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju, lauku tēmai veltīto darbu konkursā “Ģederta Eliasa balva par lauku tēmu Latvijas glezniecībā” pagarināts darbu iesniegšanas termiņš, informē Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā. Darbu iesniegšana konkursam pagarināta līdz 29.maijam. Darbus vēlams iesniegt sākot ar 15.maiju.

Sākotnējais darbu iesniegšanas termiņš bija 1. līdz 14. aprīlis, taču tas pārcelts un vienlaikus pagarināts, dalībnieku darbus gaidot no 15. līdz 29. maijam. Autori, kuri plāno iesniegt savus darbus konkursam, aicināti iepriekš sazināties ar Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja direktores vietnieci darbā ar sabiedrību Mariju Kauperi, zvanot pa tālruni 29554212.

 

Konkursā var piedalīties Latvijas profesionālie mākslinieki, mākslas augstskolu studenti un mākslas vidusskolu absolventi. Dalībnieki aicināti konkursam pieteikt glezniecības darbus par lauku tēmu Latvijas glezniecībā, kas tapuši ne agrāk kā trīs gadus pirms konkursa izsludināšanas gada. Gleznas var būt sadzīves, vēsturiskajā, mitoloģiskajā, ainavu, klusās dabas un portreta žanrā vai to apvienojumā. Pretendenti konkursā var iesniegt ne vairāk kā divus darbus, pievienojot tiem darba foto un papildus dokumentus. Ar pilno konkursa norises kārtību un prasībām var iepazīties NOLIKUMĀ.

 

 

Foto: Ģ.Eliasa glezna “Pie kūtīm pēcpusdienā”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē