21.1 °C, 2.3 m/s, 87.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaPagarināts pieteikuma termiņš daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai
Pagarināts pieteikuma termiņš daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai
30/07/2019

Jelgavas pilsētas pašvaldība 2019.gadā piedāvā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopībām labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot pašvaldības līdzfinansējumu. Pirmajā pieteikumu iesniegšanas kārtā līdz 18.martam saņemti divi pieteikumi. SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” izbūvē lietus kanalizācijas tīklus Krišjāņa Barona ielā 10 un DĪKS “Dakstiņi” izbūvē atkritumu konteineru novietošanas laukumu Pulkveža Brieža ielā 14.

Otrajā pieteikumu iesniegšanas kārtā līdz 27.maijam saņemti vēl divi pieteikumi no Biedrības “Katoļu 19”, kas plāno izbūvēt lietus kanalizācijas tīklu, brauktuvi un segumu Katoļu ielā 19.

 

Trešajā pieteikumu iesniegšanas kārtā līdz 29.jūlijam saņemts un tiek izvērtēts viens pieteikums no Biedrības “A 28”, kas paredz atjaunot brauktuves segumu un izbūvēt lietus kanalizācijas tīklus  Akadēmijas ielā 28.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš noteikts līdz 2019.gada 19.augustam (ieskaitot).

 

Pieejamais Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums ir 59 395,68 euro.

 

Pieteikumu sagatavošana un iesniegšana veicama saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016.gada 18.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-7 „Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”. Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pie attiecīgā nama apsaimniekotāja vai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”, zvanot uz tālruni 63084470, vai iesūtot jautājumus elektroniskā pasta adresē: pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv, vai klātienē pirmdienās no plkst.18.00 līdz plkst.19.00, iepriekš piesakoties, zvanot uz tālruni 63084470.

 

Aicinām iepazīties ar saistošajiem noteikumiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai par līdzfinansējuma programmas īstenošanu – pilsetsaimnieciba.lvjelgavasvestnesis.lv un jelgava.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”