23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPalīdzēs atrast darbu Vakanču gadatirgū
Palīdzēs atrast darbu Vakanču gadatirgū
24/08/2017

12. septembrī, pulksten 10 Jelgavas tehnikumā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kurā jelgavnieki varēs tikties ar potenciāliem darba devējiem, kuri jau pieteikuši kopumā vairāk nekā 360 vakantas darbavietas.

Vakanču gadatirgū darba devēji ne tikai piedāvās vakances, bet arī veiks pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Papildu darba devēji interesentiem prezentēs savus uzņēmumus, gan iepazīstinot ar darba nosacījumiem, gan stāstot par karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos.

Vakanču gadatirgus notiek jau ceturto gadu. Vakances pieteiktas visdažādākajās kategorijās – pārdošana, ražošana, ēdināšana, celtniecība, transports, tūrisms un daudzās citās. Dalību Vakanču gadatirgū jau pieteikuši 27 uzņēmumi.

 

Jāpiebilst, ka interesenti aicināti uz pasākumu ņemt līdzi CV, lai vajadzības gadījumā, varētu atstāt to potenciālajam darba devējam kopā ar savu kontaktinformāciju.

 

Savukārt papildu komunikācijai ar darba devējiem, pie NVA Jelgavas filiāles speciālistiem jelgavnieki varēs iegūt aktuālo informāciju par NVA pakalpojumiem, tostarp vakanču meklēšanu datu bāzēs, profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu. Būtiski, ka darba meklētāji varēs saņemt padomus, kā uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai.

 

Vakanču gadatirgus norisināsies Jelgavas tehnikumā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37 no pulksten 10 līdz 13. Dalība pasākumā – bez maksas. Papildu informācija pieejama mājaslapā www.nva.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē