20.8 °C, 1.9 m/s, 75.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPapildu individuālos aizsardzības līdzekļus saņem Sociālo lietu pārvalde, skolas un Pašvaldības policija
Papildu individuālos aizsardzības līdzekļus saņem Sociālo lietu pārvalde, skolas un Pašvaldības policija
14/01/2021

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas straujo izplatību un to, ka visiem skolēniem no 2021. gada 4. janvāra mutes un deguna aizsegus jālieto obligāti, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) organizē daudzreiz lietojamo higiēnisko sejas masku izdalīšanu. Izglītības iestādēm Jelgavas pilsētā masku izdali nodrošina Pašvaldības operatīvās informācijas centrs (POIC), kas individuālās aizsardzības līdzekļu izdalīšanu organizē arī Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei un Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijai.

“Aizvadītajā piektdienā saņēmām Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkuma centra izsniegtās daudzreiz lietojamās maskas, kas paredzētas izglītības sistēmā strādājošajiem un skolēniem. Tāpat ar VUGD esam vienojušies par papildu individuālās aizsardzības līdzekļu piešķiršanu Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei, ņemot vērā, ka noticis Covid-19 uzliesmojums Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 un Pašvaldības policijai, kas nodrošina sabiedrisko kārtību šajā laikā, kad pilsētā novērojama paaugstināta saslimstība,” skaidro POIC vadītājs Gints Reinsons.

 

Jelgavas izglītības iestādēm sagādātas 8552 daudzreiz lietojamās sejas maskas – 5163 pieaugušo un 3389 bērnu maskas. Atbalsts tiek sniegts arī Jelgavas Sociālo lietu pārvaldei un Pašvaldības policijai, kam sagādāti tādi individuālās aizsardzības līdzekļi kā bahilas, kombinezoni, maskas un cimdi.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē