15.7 °C, 2 m/s, 67.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPapildus finansējumu izmantos ielu rekonstrukcijai
Papildus finansējumu izmantos ielu rekonstrukcijai
03/10/2012

Piešķirto ERAF virssaistību finansējumu 2,5 miljonu apmērā  Jelgavas pilsētā izmantos projekta "Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā" realizācijai. Par finansējuma piešķiršanu pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas lūguma valdība lēma 2.oktobrī.

Piešķirto ERAF virssaistību finansējumu 2,5 miljonu apmērā  Jelgavas pilsētā izmantos projekta “Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” realizācijai. Par finansējuma piešķiršanu pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas lūguma valdība lēma 2.oktobrī.
 
Projekta „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” mērķis ir izveidot mūsdienīgu, drošu un multimodālu sabiedriskā transporta sistēmu, nodrošinot dažādu transporta veidu maršrutu sasaisti un sabiedriskā transporta pieejamības un pakalpojumu sniegšanas kvalitātes paaugstināšanos, sekmējot saimnieciskās darbības attīstību nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī.
 
Projekta ietvaros plānota Zemgales prospekta posma no Dzelzceļa stacijas līdz Palīdzības ielai, Palīdzības ielas, Sporta ielas, Stacijas ielas posma no dzelzceļa stacijas līdz Pasta ielai un Pasta ielas posma no rotācijas apļa līdz Jāņa ielai rekonstrukcija. Vēl plānota Sporta ielas turpinājuma izbūve starp Zemgales prospektu un Pasta ielu izbūve, autostāvvietu (park&ride) un sabiedriskā transporta galapunkta izveidošana.  
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko atticību pārvaldē