20.2 °C, 1.1 m/s, 74.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPar ceļazīmi uz Eiropas čempionātu būs jācīnās atkārtoti
Par ceļazīmi uz Eiropas čempionātu būs jācīnās atkārtoti
23/12/2020

Eiropas čempionāts kērlingā, kam bija jānotiek novembrī un kurā tiesības startēt bija ieguvušas “Jelgavas kērlinga kluba” sieviešu un vīriešu komandas, ir atcelts. Tas nozīmē, ka uz nākamo Eiropas čempionātu atlase Latvijā notiks pa jaunu.

Tiesības startēt 2020. gada Eiropas kērlinga čempionātā “Jelgavas kērlinga kluba” komandas ieguva, jo uzvarēja Latvijas čempionātā, kas norisinājās no 4. līdz 9. februārim. Piecu sieviešu komandu konkurencē uzvarēja “Jelgavas kērlinga kluba” komanda ar skipu Ivetu Stašu-Šaršūni. Tiesa gan, šajās sacensībās skipa lomu uzņēmās Santa Blumberga-Bērziņa, jo Iveta sacensībās nevarēja piedalīties. Komandas sastāvs: S.Blumberga-Bērziņa, Ieva Krusta, Tīna Siliņa, Evelīna Barone, I.Staša-Šaršūne. Savukārt septiņu  vīriešu komandu konkurencē uzvarēja “Jelgavas kērlinga kluba” komanda ar skipu Kārli Smilgu. Viņam palīdzēja Artis Zentelis, Jānis Vonda, Didzis Pētersons un Roberts Buncis.

 

“2020. gada Eiropas čempionāts ir atcelts, bet par nākamā čempionāta norisi pagaidām nekas nav zināms. Tad, kad tas būs skaidrs, Latvijas atlase tiks rīkota no jauna,” skaidro K.Smilga. Jāpiebilst, ka Latvijas komandas Eiropas čempionāta startēs B grupā.

 

Foto: no S.Blumbergas-Bērziņas arhīva