17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPar futbola kluba “Jelgava” galveno treneri apstiprināts Oļegs Kubarevs
Par futbola kluba “Jelgava” galveno treneri apstiprināts Oļegs Kubarevs
13/06/2019

Par jauno FK “Jelgava” galveno treneri kļuvis 53 gadus vecais baltkrievs Oļegs Kubarevs. 2016. gadā Kubarevs kopā ar Jūrmalas Spartaku sensacionāli izcīnīja Virslīgas čempionu titulu. O.Kubareva treneru štābam drīzumā pievienosies vēl trīs baltkrievu speciālisti. Trešdienas treniņā jau piedalījās viens no viņiem – Pāvels Jevsejenko.

Oļegs Kubarevs savā trenera karjeras laikā strādājis Baltkrievijas, Moldovas un Latvijas komandās. 2011. gadā ar “Gomel” komandu Kubarevs izcīnīja Baltkrievijas kausu, bet 2014. kļuva par Moldovas kausa ieguvēju ar “Zimbru” komandu. Latvijas kausu baltkrievam liedza izcīnīt Jelgava, kas 2016. gada finālā ar 1:0 apspēlēja Kubareva Spartaku.

 

Pēc nesekmīgas Virslīgas 16. kārtas spēles pret “Mettu” lēmumu atkāpties no amata pieņēma Marians Pahars, kurš komandu vadījis precīzi gadu.

 

Mariana Pahara vadībā FK “Jelgava” aizvadīja 32 spēles Virslīgas čempionātā, tajās izcīnot septiņas uzvaras (divreiz pret “Mettu” un “Valmieru”, pa reizei pret “Ventspili”, “Spartaku” un “Daugavpili”), piecas reizes spēlējot neizšķirti un piedzīvojot 20 zaudējumus.

 

Foto: FK “Jelgava”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē