18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPar priekšzīmīgu dienestu apbalvo Jelgavas ugunsdzēsējus
Par priekšzīmīgu dienestu apbalvo Jelgavas ugunsdzēsējus
16/05/2019

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, svinīgā pasākumā godināti, Zemgales reģiona brigādes glābēji, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un riskējuši ar savu dzīvību glābšanas darbos.

Pasākumā VUGD priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis izteica atzinību par  Zemgales reģiona darba augstajiem rādītājiem norādot, ka ar katru gadu dienesta darbs kļūst arvien grūtāks – izaicinājumu ir vairāk, tie paliek arvien dažādāki. Līdz ar to ugunsdzēsējiem jāmeklē arvien jauni veidi, kā pieņemt izaicinājumus un tikt ar tiem galā pēc iespējas īsākā laika posmā.

 

 

Pasākuma gaitā divas amatpersonas apbalvotas ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu”, divām amatpersonām piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī pasniegti VUGD Goda raksti, VUGD Pateicības.

 

 

17 maijā, VUGD apbalvojums zelta zīme “Par nopelniem” tiks pasniegta arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē