13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPar stundu saīsināts smilšu skulptūru parka darba laiks
Par stundu saīsināts smilšu skulptūru parka darba laiks
02/09/2020

Septembrī par stundu saīsināts smilšu skulptūru parka “Jelgavai 755” Pasta salā darba laiks – apmeklētāji smilšu skulptūras aicināti apskatīt katru dienu no pulksten 10 līdz 19.

“Vasaras sezona tikpat kā noslēgusies – vakari kļūst aizvien tumšāki, un arī apmeklētāju skaits pēdējās parka darba stundās ir sarucis. Līdz ar to par stundu saīsinām parka darba laiku – līdz 1. oktobrim apmeklētājus tas gaidīs katru dienu līdz pulksten 19,” skaidro Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītājs Mintauts Buškevics, norādot, ka to paredzēja arī iepriekš izstrādātais parka darbības plāns.

 

Jāpiebilst, ka smilšu skulptūru parks “Jelgavai 755” ir atvērs no 20. jūnija. Līdz augusta beigām tas apmeklēts vairāk nekā 43 000 reižu. Augustā parkā bijuši 8346 apmeklētāji.

 

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības prasības, svētku rīkotāji aicina apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem, ievērot savstarpēju divu metru distanci un roku higiēnu un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja novēroti infekcijas slimības simptomi.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē